Jump to content

Rezygnacja z newslettera.


djkuba

Recommended Posts

Cześć,

mam pytanie odnośnie newslettera wbudowanego w Prestę, mianowicie czy klient z poziomu gościa jest w stanie sam zrezyzgnować z newslettera? Czy macie na to jakieś sposoby ewentualnie jakich modułów do tego używacie?

Z góry dzięki za pomoc :D

Link to comment
Share on other sites

@przemex dzięki za odpowiedź. Wiem o takiej funkcji, ale mi chodzi o taką sytuację, gdy ktoś zapisuje się do newslettera nie mając zarejestrowanego konta w sklepie (bo może dokonać zakupu jako gość). Czy jest jakiś sposób, żeby usunąć się z bazy bez kontaktu ze sklepem? Przeważnie inne sklepy/firmy w mailu przesyłają link, dzięki któremu można samemu się z niego wypisać.  Bardziej chodzi mi o coś takiego jak rozwiązanie z obrazka w załączniku:

 

obraz_2023-11-07_201912738.png

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, przemex said:

Jak zaloguje się na konto i wejdzie w zakładkę Informacje

Jak klient utworzy konto w trybie gościa, to nie ma dostępu do swojego konta i nie może się zalogować.

Nie wiem po co sklepy aktywują ten syf zwany "Zakupy gościa". Przecież jest to opcja, która wyłącznie mocno utrudnia zakupy klientom. Za każdym razem przy zakupach klient musi wpisywać masę swoich danych personalnych i adresowych i jest to opcja niezgodna z dyrektywą RODO, bo klient nie ma wglądu do swoich danych osobowych zapisanych na naszym serwerze.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...