Jump to content
  • 0

Import produktów z pliku CSV


pawel2

Question

Witam. chciałbym zaimportować produkty takie jak odzież i obuwie sportowe. W pliku z produktami nie widzę kolumny aby dodać "rozmiar" np. jeśli chodzi o odzież - S,M,L,XL. Czy żeby to zrobić muszę puścić 2 importy ? jeden z produktami a drugi z kombinacjami ? Każdy produkt w przygotowanym moim pliku ma inny rozmiar do którego przypisany jest indywidualny kod EAN. Czy ma ktoś wzory takich plików, albo pomógł by mi odpłatnie takie zrobić ? w załączniku przesyłam mój plik z którego chciałbym korzystać / przenosić dane.

W czerwonych ramkach zaznaczyłem które tabele chciałbym importować:

1.png

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
10 minut temu, pawel2 napisał:

Witam. chciałbym zaimportować produkty takie jak odzież i obuwie sportowe. W pliku z produktami nie widzę kolumny aby dodać "rozmiar" np. jeśli chodzi o odzież - S,M,L,XL. Czy żeby to zrobić muszę puścić 2 importy ? jeden z produktami a drugi z kombinacjami ? Każdy produkt w przygotowanym moim pliku ma inny rozmiar do którego przypisany jest indywidualny kod EAN. Czy ma ktoś wzory takich plików, albo pomógł by mi odpłatnie takie zrobić ? w załączniku przesyłam mój plik z którego chciałbym korzystać / przenosić dane.

W czerwonych ramkach zaznaczyłem które tabele chciałbym importować:

1.png

Do tego służy oddzielny plik importu kombinacji.
W pliku kombinacji ustawiasz jaki dana kombinacja ma atrybut(w tym przypadku rozmiar), kod ean oraz wpływ na bazową cenę. Np uznajesz za bazową cenę produktu w rozmiarze L, rozmiar S jest tańszy od L o 10zł. Czyli w kombinacji S dajesz -10 zł brutto

Edited by WisQQ (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...