Jump to content

Eltűntek a frissítendő modulok a listából


Kavelux

Recommended Posts

Sziasztok

Egy kis segítségre van szükségem. Egy 1.6.0.6 -os Prestashopot használunk, nem frissítettünk semmit a telepítés óta a korábbi rossz tapasztalatok miatt (összeomlott az oldal). Ezért számos modulnál kiírta a rendszer, hogy frissítés szükséges.

A héten egyszer csak eltűntek a frissítendő modulok a BO-ról a modulok listájából és az alábbi hibaüzenetet írja ki:

[autoupgrade] Hiba a konfigurációs fájlban: Start tag expected, '<' not found

A modulok működése változatlan, például a futóképek ugyanúgy mennek a főoldalon, de a szerkesztéshez már nem férek hozzá.

Van esetleg valamilyen ötletetek?

Link to comment
Share on other sites

A modules könyvtárban az autoupgrade modult nevezzétek át (rakjatok egy E betűt mondjuk a neve végébe), így kiiktatod a modult és be fog töltődni az admin modulok része, tudsz majd szerkeszteni. FTP-ben vagy Filemanager-ben tudod ezt megtenni.

Valaki mégis lefrissítette ezt a modult szerintem (valahogy frissült az tuti) és mivel nem kompatibilis ezért dobja a hibát.
Ha nem, akkor a php verziót nézzétek meg, hátha emelt a szolgáltató rajta és nem szólt.

Link to comment
Share on other sites

Szia

köszi a gyors választ. Kiiktattam az autoupgrade modult bár eddig sem volt telepítve. A hibaüzenet megváltozott az alábbira:

[bankwire] Hiba a konfigurációs fájlban: Start tag expected, '<' not found

Utána azt is kilőttem és jött a következő:

[blockadvertising] Hiba a konfigurációs fájlban: Start tag expected, '<' not found

A PHP verzió: 8.1.16 ez lehet a gond?

 

Link to comment
Share on other sites

Hát naná. 1.6.0.6 nem megy 8.1-en, de még 7.4-en sem.

Tedd 5.6-ra (ha a szolgáltató engedi, könnyen lehet hogy már nem) esetleg 7.0-ra a php verziót. 

És érdeklődd meg azt is, hogy hogyan lehet hogy szótlanul átrakták 8.1-re. Értem hogy ősrégi az 1.6.0.6 és a hozzá tartozó 5.5-5.6-os php, de azért némán nem szokták kiiktatni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...