Jump to content
  • 0

2 zamówienia jednoczesne i dziwny adres do wysyłki


sylwekb

Question

Witam wszystkich

Mam pierwszy taki dziwny przypadek jak od wielu lat prowadzę sklepy otóż przy składaniu zamówienia klient, który już wcześniej składał zamówienia tym razem złożył zamówienie ale jednocześnie przyszły 2 zamówienia jedno na jeden produkt, a drugie na więcej produktów. Klient twierdzi, że tylko raz kliknął zamówienie. Żeby było dziwniej to ten z jednym produktem ma adres do wysyłki zupełnie innej osoby nieznanej zamawiającemu ale istniejący w sklepie. To jest pierwszy taki przypadek. Czy ktoś spotkał się z takim dziwnym problemem? Dla pewności poczyściłem cache Presty. Co może być przyczyną?

Prestashop 1.7.8.10

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Można zwrócić się do firmy hostingowej o przeskanowanie plików ale moim zdaniem takie skanowanie nie zawsze wszystko wykazuje, lepiej  ręcznie sprawdzić pliki, jak odwirusowuję sklep czy stronę zawsze koniecznie sprawdzam też logi serwera czy nie ma kogoś podpiętego

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zezwól na zamawianie produktów których nie ma na stanie jest ustawione NIE na szaro.
Zamówień nie usuwałem nawet tych testowych od początku czyli 6 lat. Sklep jest na bieżąco aktualizowany, aż do obecnej wersji 1.7.8.10

Ten problematyczny produkt z dziwną datą wysyłki jest na stanie. Poza tym to pierwszy taki przypadek, a zamówień było już dużo dlatego mnie to zdziwiło. Tak samo ten kupujący wielokrotnie robił zakupy i nigdy nie było problemu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...