Jump to content
  • 0

Dynamiczna zmiana indexsu porduktu


Numenos

Question

Witam,

Dodałem w kilku miejscach na stronie numer indeksu produktu ( np. w karcie produktu nad ceną ) i teoretycznie działa numery wyświetlają się tam gdzie chcę.

Ale pojawiał się problem z produktami które mają przypisane warianty np. rozmiar. a każdy osobny wariat  to inna cena i inny indeks. Po zmianie wariantu indeks się nie zmienia (dynamicznie) jak cena. ( w szczegółach produktu numer indeksu się zmienia )

Do wyświetlania numeru użyłem takiej krótkiej linijki kodu w konkretnych miejscach.

<span class="product-index">Indeks: {$product.reference}</span>

PS 8.1.0 / theme - klasyczny

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
21 minutes ago, atomek said:

Spróbuj {$product.reference_to_display}, dodaj w /themes/classic/templates/catalog/_partials/product-prices.tpl

Teoretycznie działa, tylko ze przy każdej zmianie dodawane są nowe indeksy. Oczywiście powinno się zmienić 😉

obraz.png.34d144555373fca335a2e6a378ae7b94.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ktoś zna rozwiązanie problemu ?

Szukałem różnych rozwiązań ale nic nie pomaga. Przy zmianie wariantu produktu dodaje aktualny indeks. A numer indeksu powinien się zmieniać dynamicznie.

Teraz wygląda to tak iż za każdym razem jak wybieram wariant, dodawany jest kolejny numer, po dlaszej zmianie dalej dodaje kolejny numer i tak w nieskończoność można.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...