Jump to content

جایگزینی پرستاشاپ با قالب فعلی

Recommended Posts

.قالب فعلیش وودمارته ومحصولات زیادی داره.mme-ae سلام من یک  سایت فروشگاهی دارم به اسم 

میخوام قالبو به خاطر سنگین بودنش عوض کنم.قالب پرستاشاپ رو خریداری کردم میخاستم ببینم با نصب این قالب مشکلی برای اطلاعات وبسایتم پیش نمیاد؟

چون قالب الانشو که ریختم برای زوم تصاویر محصولات مشکل پیش اومد.چونکه یک هاست دانلود براش خریداری کردیم و عکس ها روی هاست دانلود بارگذاری میشه.

این لینک عکس محصول بدون زومهمشکل زوم

این لینک عکس محصول با زومه b_ipi3.jpg

قالب فعلیش نمیتونه عکسا رو از هاست دانلود بخونه و خیلی عکس ها مشکل زوم داشتند.مجبور شدم با چندتا کد سی اس اس مشکلو حل کنم.

که همونطور که میبینید زیاد خوب نیست

مشکل بعدی وبسایتم چت آنلاینشه که با پلاگینه من میخواستم داخل تم درون ریزی بشه چون پلاگین فعلیش از آی فریم استفاده میکنه و نمیخوام اینجوری باشه :این شکلیه چت آنلاینم

میخواستم بینم این قالب همچین امکاناتی داره یا میشه به صورت شخصی طراحی کرد تا از چندتا هاست پشتیبانی کنه و آیا قابلیت این رو توی شخصی سازی ها داره که چت  آنلاین هم درون ریزی کنیم . داخل قالب و سوال بعدیم هم اینه که پشتیبانی قالب های شخصی سازی شده به چه مدت هست. این هم بگم که هزینه اصلا مهم نیست.

b.jpg

• Like 2

شما سایتتون با وردپرس قالب وودمارت راه‌اندازی شده

پرستاشاپ و وردپرس دو سیستم مدیریت محتوای مجزا هستند و نمی‌تونید قالب‌هاشون رو روی هم نصب کنید

اگر صرفا مشکلتون با قالب باشه باید یک قالب وردپرس جدید خریداری کنید

اگر مشکلتون با خود وردپرس هست و دوست دارید از پرستاشاپ استفاده کنید، باید اول فروشگاهتون رو به پرستاشاپ منتقل کنید بعد اقدام به خرید و نصب قالب مورد نظرتون در پرستاشاپ کنید

اگر تمایل دارید به پرستاشاپ منتقل کنید فروشگاهتونو بهم اطلاع بدید راهنماییتون می‌کنم

• Like 2