Jump to content

[Darmowy moduł] Informacja o przerwie wakacyjnej - świątecznej


Recommended Posts

Witam. Udostępniam darmowy moduł informujący o wakacjach, przerwie świątecznej lub innych sytuacjach na sklepie.

  • działa na PrestaShop 1.6 - 8.2
  • dwie wersje językowe PL oraz EN
  • Edytor HTML treści
  • Możliwość ustawienia tła oraz koloru tekstu
  • Możliwość zaokrąglenia narożników
  • Wybór daty kiedy moduł ma się automatycznie pojawić a kiedy wyłączyć

module.jpg

Aktualizacja 03.11.2023 - poprawa widoku dla PrestaShop 8.1.2
Aktualizacja 29.11.2023 - rozszerzenie możliwości umieszczenia informacji w kilku hookach oraz poprawa walidacji daty

 

myvacationinfo_1_0_2.zip

Edited by get3code (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Cześć,

Zauważyłem dziwną sprawę z datą. Dzisiaj jest 28.11.2023. Jeśli wybiorę wyświetlanie komunikatu od dzisiaj tj. 28.11.2023 to komunikat się nie pojawia. Jeśli przestawię datę na wczoraj tj. od 27.11.2023 to dzisiaj komunikat się pojawia. Wygląda to tak jakby dla daty zamiast >= (większe równe) był użyty > (większe) co powoduje że komunikat wyświetla się dopiero od jutra.

Druga sprawa dotyczy hook. Dodałem {hook h="vacationInfoHook"} do pliku stores.tpl i kiedy wybiorę w konfiguracji wtyczki CustomHook to rzeczywiście na stronie "nasze sklepy" (stores.tpl) pojawia się komunikat o przerwie wakacyjnej. Natomiast jeśli wybiorę w konfiguracji wtyczki inny zaczep to już komunikat znika ze strony "nasze sklepy" (stores.tpl). Myślę, że dobrym krokiem byłaby możliwość umiejscowienia zaczepu w kilku miejscach.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Amadek said:

Cześć,

Zauważyłem dziwną sprawę z datą. Dzisiaj jest 28.11.2023. Jeśli wybiorę wyświetlanie komunikatu od dzisiaj tj. 28.11.2023 to komunikat się nie pojawia. Jeśli przestawię datę na wczoraj tj. od 27.11.2023 to dzisiaj komunikat się pojawia. Wygląda to tak jakby dla daty zamiast >= (większe równe) był użyty > (większe) co powoduje że komunikat wyświetla się dopiero od jutra.

Druga sprawa dotyczy hook. Dodałem {hook h="vacationInfoHook"} do pliku stores.tpl i kiedy wybiorę w konfiguracji wtyczki CustomHook to rzeczywiście na stronie "nasze sklepy" (stores.tpl) pojawia się komunikat o przerwie wakacyjnej. Natomiast jeśli wybiorę w konfiguracji wtyczki inny zaczep to już komunikat znika ze strony "nasze sklepy" (stores.tpl). Myślę, że dobrym krokiem byłaby możliwość umiejscowienia zaczepu w kilku miejscach.

Cześć, sprawdzę to i wrzucę fixa.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mabcin said:

Czy planujesz może dodać opcję odliczania?
Mam na myśli by moduł miał zegar, który by wyświetlał ile czasu zostało do np. wyłączenia sklepu na czas wakacji itp.

Witaj, do wyłączenia czy włączenia sklepu? Mogę taką funkcjonalność dodać w kolejnej wersji.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Mabcin said:

Przed wyłączeniem sklepu. Co w rodzaju "Czas na wakacje, ostatnie zamówienia wyślemy za (i tu odliczanie)" 
A co myślisz o fukncji przyklejenia takiego info do góry strony? Mam na myśli by przy scrollowaniu strony informacja cały czas była na górze

Ogólnie moduł udostępniam za darmo. co do dodatkowych opcji - na pewno coś dodam, ale zapewne po nowym roku. Wszelkie sugestie są mile widziane :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
On 11/30/2023 at 1:31 PM, get3code said:

Ogólnie moduł udostępniam za darmo. co do dodatkowych opcji - na pewno coś dodam, ale zapewne po nowym roku. Wszelkie sugestie są mile widziane :) 

Czy może były wprowadzane jakieś zmiany w module?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...