Jump to content

Utánvétel és valuta beállítás


Zalán

Recommended Posts

Sziasztok.

Keresgéltem itt a fórumon lehetőséget, de csak korábbi verzióknál találtam.

Szeretnék utánvétes beállítást beállítani, de valahogy nem jön össze. Nem szeretném, hogy a súly vagy ár alapján ő számolja ki, csak simán annyi legyen írva, hogy utánvétel. Minden termék utánvétes és a termékeket unión belül vásárolják, így a futárdíj nagyban eltér. A vevő később kap értesítést a szállítási költségekről.

Ezek egyedi termékek, egyedi gyártással, így minden temrék változhat .

Továbbá az lenne az igény, hogy ne automatikusan váltsa át a Forintot Euróra, hanem a Ft-ot és az Eurót külön lehessen árazni. Próbálgattam, de nem jött össze.

Köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Tegyük ezt tisztába. Az utánvét fizetési mód, nem szállítási mód.

Ergo ott nem is tudsz vagyis nem szükséges súly vagy bármi más alapján skálákat beállítani.

Hozz egy példát és megpróbáljuk megtalálni a jó beállítást :)

Tehát a piros pöttyös labdát szállíthatja a GLS, és ehhez szeretnél utánvétes fizetési módot választani. Vagy valami hasonló.

Link to comment
Share on other sites

Igen.

Van egy pöttyös labdám, azt szeretném utánvéttel küldeni. Most azt írja, hogy a szállítás ingyenes, így megtévesztő. DPD táurral szeretném küldeni utánvéttel.  Ne azt írja, hogy ingyenes és ne számoljon díjat. Az oldalon fel is van tüntetve a termékeknél, hogy a termék ára nem tartalmazza az utánvételt.

Link to comment
Share on other sites

Nekem ez így még mindig zavaros, de persze. Szóval próbáld meg elsőnek azt, hogy alapértelmezetté teszed a DPD futárodat a szállítói beállításoknál:

image.png.ea39e680a9fd6fb9c9ee4c75d685ac37.png

Így nem azt fogja írni hogy ingyenes, hanem azt amit beállítottál ennek a szállítónak (legyen az mondjuk nulla forint az esetedben).
Nézd meg, hogy ez segít-e. Ha nem, akkor fordítást is át lehet írni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...