Jump to content
  • 0

Złe ID podczas tworzenia zamówienia


dmolda

Question

Witam,

Wersja Prestashop 1.7.8.8

Mam  bardzo dziwny problem. Otóż podczas składania zamówienia jeśli mam produkt np.

ID 1483 - plandeka i dodaję go do koszyka to nie dodaje się on tylko produkt z ID 1496.

 

 

Na screenie widać że mam otwarty produkt o wartości 1420 zł a do koszyka został dodany już całkiem inny o wartości 354 zł. 

W czym może tkwić problem? Gdzie go w ogóle szukać?

 

image.png

 

Aktualny adres sklepu - http://glhvbuqgeb.cfolks.pl/pl/

 

Zauważyłem że problem występuję tylko przy produktach które dodane są do "powiązane produkty". Tak że podczas dodawania do koszyka produktu głównego dodaje się pierwszy z powiązanych. Ale dlaczego tak się dzieje?

mYYCKOc.png

Edited by dmolda
zdublowało się zdjęcie (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

PrestaShop 1.7.8.7 i 1.7.8.8 to kolejne wydania oprogramowania PrestaShop, które zawierają pewne ulepszenia i poprawki błędów. Jednakże, wersja 1.7.8.8 zawiera więcej zmian niż tylko poprawki błędów.

Jedną z najważniejszych różnic między tymi dwoma wersjami jest aktualizacja bibliotek JavaScript. W wersji 1.7.8.8 została zaktualizowana biblioteka jQuery do wersji 3.6.0, co może wpłynąć na funkcjonalność i wydajność strony internetowej, w tym na proces dodawania produktów do koszyka.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Znalazłem przyczynę, ale zastanawiam się jak naprawić ten problem. 

W pliki catalog/product.tpl

Dodałem kod który wyświetla produkty powiązane - SwEoIJ0.png

Jeśli zakomenduje ten block to automatycznie produkty już normalnie dodają się do koszyka - nie jest dodawany pierwszy z powiązania.

Tylko dlaczego sklep (jeśli jest dodam ten kod od produktów powiązanych) zamiast dodawać do koszyka aktualnie przeglądany produkt dodaje ten pierwszy z powiązania?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...