Jump to content
  • 0

Kombinacje kolorów jednego produktu


Stefa83

Question

Witajcie, nie bardzo wiem jak to nazwać, dlatego trudno mi posiłkować się lupką przy szukaniu. 

Czy możecie mi podpowiedzieć (lub zalinkować do takiego tematu, jeśli jest) - czy istnieje jakiś sposób, by osiągnąć takie rozwiązanie jak w załączniku (przykład losowy z sieci)?

1. Już na etapie produktów umieszczonych w konkretnej kategorii są miniaturki kolorów, które są interaktywne (klikalne)? Załącznik 1 

2. Dodatkowo już na karcie produktu po prawej stronie są maleńkie miniatury kolorów, czy można sprawić by były klikalne? Załącznik 2 
W Prestashop te miniaturki po prawej stronie są małe i martwe, dopiero na dole są miniatury klikalne. 

 

Bardzo dziękuję za pomoc

Stefa

pytanie forum.png

pytanie forum2.png

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dziękuję! Czy w standardowym szablonie ta funkcjonalność (kombinacje kolorów na stronie kategorii) ma jakąś nazwę? Można tę funkcję włączać i wyłączać? Może coś wyłączyłam. Nie wydaje mi się, żeby mój szablon miał coś mniej niż oryginalny, powinien raczej mieć coś więcej...

Co do drugiego pytania, to czy można sprawić by miniaturki były klikalne (powodowały podmianę zdjęcia głównego)?

Pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Kombinacje w domyślnym szablonie nie działają na zasadzie typowego modułu lub opcji gdzie można je włączyć / wyłączyć. One są zakodowane na sztywno w plikach szablonu. Sprawdź na demo swojego szablonu czy coś takiego jest i jeżeli na demo nie ma to duża szansa że po prostu nie zawarli takiej funkcjonalności. 

Inna kwestia że te kolory muszą być jako atrybuty a nie jako cechy. Możliwe że kolory masz ustawione jako cechy i zmieniając je na atrybuty wszystko zadziała.

Jeżeli kolor ma być cechą i wciąż chcesz mieć kwadraciki z kolorami to tu trzeba szukać modułu, który doda takie rozszerzenie lub samemu je napisać. Niedawno coś takiego do jednego sklepu pisałem i jest to w miarę łatwo osiągalne.

Co do drugiego pytania to według regulaminu jeden temat = 1 pytanie także proponuję założyć nowy topic

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...