Jump to content

mate vytvoreny e -shop a niekdo Vas nenajde.. .


Peto

Recommended Posts

Zdravim machri..
Mate vytvoreny e -shop… a dalej ? Helfnite aj ostatnym co dalej. .. kam sa treba registrovat… samoska do katalogov…a dalej ?
Treba v PS.1.0 or 1.1 nahrat urcity robot.txt.. alebo neico podbobne?
aky je dalsi postup.., aby vas neikdo nasiel .. .
Diky za vsetkych…
P.

Link to comment
Share on other sites

Do katalogu a do vyhledavacu cen a cekat az si te vyhledavace samy najdou ...
Zaplatit si reklamu, bannery, Adwords, Sklik ...
Tvorba zpetnych odkazy, jejich vymena ...
... a na hloupe otazky ohledne toho co jsem napsal pouzij google ...

Link to comment
Share on other sites

Bez zakladnich znalosti to nepujde. Zadna rada ti nepomuze, pokud nebudes chapat, proc a za jakym ucelem ty ktere veci delas. V podstate tento typ dotazu nechapu. Jak se nekdo muze pustit do stavby eshopu, kdyz nema ani naprosto zakladni znalosti?

Mit vytvoreny eshop je 0,1% veskere prace, ktera je okolo "internetove prodejny". Fakt tohle nechapu.

Link to comment
Share on other sites

ja nechapem kopec veci... a ficia.. , chlape nebudem pisat o politike a pod...
Na to existuje forum, nie? A potom kazdy nepadol s neba .., ja viem zase ine veci, nerobim v IT, a ty predpokaldam zase nebudes vediet spustanie Jadroveho bloku a vypocty tazkych havarii.LOCA. chlape ...ze jo ..dik..

Link to comment
Share on other sites

Ano ale toto forum je o prestashopu a ne o tom jak zaindexovat stranky ve vyhledavacich.
Staci jeden jediny odkaz na tve stranky aby je casem nasel vyhledavac a zaindexoval je. Pote se zacnes zobrazovat ve vyhledavani azacnou chodit lidi. Ale necekej to do druheho dne, ale spise do mesice. No a pak uz jen nejaka ta optimalizace pro vyhledavace abys byl ve vyhledavani co nejvyse.
A kdyz resis robots.txt, co takhle nejdrive vubec zjistit co to je? http://napoveda.seznam.cz/cz/hledani-fulltext-komunikace-s-vyhledavaci-robots-txt.html

Link to comment
Share on other sites

No mylsim si ze to je aj o tom , urcite si to niekdo kukne a bude mudrejsii:-)
Jasne viem ze to moze trvat dlho nieje to za mozno aj dva tyzdne....
Ok robot mas aj v v prestahope tento subor, ten nestaci? Ci treba zmenit syntax...

Link to comment
Share on other sites

OK.. takze postup, treba zadat tvoj e -shop do katalogov, a mat spravne popisy, klucove slova...
"Priatelsky odkaz " ak tomu spravne rozumiem j e"linkbuilding" ?
Treba vyplnovat, alebo to nehat tak....
DIkk

Link to comment
Share on other sites



Ale dyt on nevi, nepamatuje si, neumi hledat ani googlovat ... furt dokola se pta na jedny a ty same dotazy ...
A asi nema ani na to aby si to nechal za nejakou tu tisicovku od nekoho poradne zprovoznit kdyz tomu sam nerozumi a evidentne se i spatne uci tomu rozumet.

Jako Peto nic proti, ale zkus nejdrive trosku hledat nez se furt dokola ptat na vcelku jednoduche veci. Neco si o tom precti, trosku toho o podnikani na netu a provozovani shopu a celkove o tom jak funguji veci na webu nastuduj. A az pote kdyz si nebudes vedet rady tak se ptej. Nebo se do toho radsi vubec nepoustej a nekoho si na to zaplat.
A ne nejdrive se ptat a nic sam nevyhledavat. Pro vetsinu lidi se tim pak stanes otravnym a uz se pak nediv ze ti nikdo nebude chtit radit.
Link to comment
Share on other sites

Pisem normalône veci kamo tak sa nerozculuj...nikdo nepadol z neba mudry soorry... ty asi ano ..
Mimochodm, aj tak si mi na to presne neopoevdal tak tu nemachruj..ok ... , mozno osm sa zle vyjadril, preotze to je problem, ak pises ine je ak s niekym kecas...
To co si mi napisal teda ten odkaz.. nebolo k veci, ale dik ...
A neptam sa na tie iste dotazy ok ...zase neprehanaj chlape..
A za 1000 sk by som bol rad ak by si neikoho nasiel nemam problem kamo ... vazne... ak si trufas tak v pohodke...
Dik ...
P.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Nazdar, potrebujem help
Google odmieta najst moje stranky, Predtym som bol na druhom mieste/neplatenom/ www.yezeni.sk/hodinky , a teraz v google akoby som vobec nebol, najde iba konkretne stranky s produktom, na stranku som pridaval moduly , niektore zapol, niektore vypol, registroval som na porovnavace cien, a zrazu v google nie som, Viem niekto poradit, v com moze byt problem? alebo ako otestovat stranku ? Ci je validna pre google ? Dakujem

Link to comment
Share on other sites

Nazdar, potrebujem help
Google odmieta najst moje stranky, Predtym som bol na druhom mieste/neplatenom/ www.yezeni.sk/hodinky , a teraz v google akoby som vobec nebol, najde iba konkretne stranky s produktom, na stranku som pridaval moduly , niektore zapol, niektore vypol, registroval som na porovnavace cien, a zrazu v google nie som, Viem niekto poradit, v com moze byt problem? alebo ako otestovat stranku ? Ci je validna pre google ? Dakujem


Pokud si na googlu byl tak nic spatneho na strankach nemas. (Tohle mam nacteny) System googlu je: Naindexuju a stranky jsou vetsinou na TOP, pak necham odkazy skryte a stranky prochazim jeste jednou a postupne odkazy odkryvam a podle ratingu umistuju na pozicich podle klicovych slov.
Jinak na googlu je analytics tak si to tim projed jestli si neudelal nejakou blokaci..
Link to comment
Share on other sites

Na druhým místě na jaká klíčová slova??Nejlepší bude si ujasnit,jaká asi tak slova jsou zadávána při hledání Tebou prodávaného zboží a pak je použít v shopu v titulku,popisech,klíčových slovech.Třeba výpis kodu úvodní strany shopu s hodinkama keywords nemají...????

Link to comment
Share on other sites

na klucove slova " znackove hodinky "
ale je zaujimave, ze zo svojho pc nevidim na google moje stranky, ale z ineho pc, napr NB v google som :)
inac ten keywords, diki za tip, mal som tam len default, tak uvidim , ci sa zas dostanem na spicu :) diki

Link to comment
Share on other sites

daj link, rad sa pozriem , diki


Jestli to bylo na me tak linky bych dal ale nevim kde jsem je potkal, jsem zacatecni co se tyce presty i programovani tak jsem zkousel vse co jsem potkal a to menu na ktery jsem daval odkaz se mi libilo nejvic co do jednoduchosti i co se tyce moznosti veci co se daj nastavit.. ja osobne do nej nacpu stejne jen veci jako o nas, kontakty a pod ale libi se mi ze ma v sobe moznost kategorii..
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...