Jump to content
  • 0

Cron job na home


mst44

Question

Dzień dobry, potrzebuję pomocy w ustawieniu cron job na sklepie z hostingiem home

Wykupiłem wtyczkę (Prime Membership Pro), która daje mi taki komunikat:

cron1.jpg.f63abf3be9c600e062b31c1aaca75df1.jpg

Z tego co tłumaczą w home trzeba dodać plik cron w katalogu głównym i nazwać go tak, z jaką częstotliwością ma się odpalać.

Mam już jeden działający plik cron-5min.php, który działa z inną wtyczką integrującą z allegro. Działający plik wygląda tak:

 

cron2.jpg.6fc741bf0db07ee0fa929d71cb680e37.jpg

Czy mógłbym prosić o wskazówkę w jaki sposób wpisać ten 0 0 ***(...)?

Nie wiem czy cały plik cron do działania ma zawierać tylko linijkę podaną przez wtyczkę, czy powinien też zawierać np php system, a może coś innego? Przepraszam, ale tłumaczenia z home jak to powinno się wstawiać są dla mnie dość niezrozumiałe, a w dokumentacji wtyczki pisze jedynie, żeby dodać cron job.

 

Z góry bardzo dziękuję

Edited by mst44 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nie wpisujesz tego 0 0 * *... te elementy wskazują kiedy ma się odpalić cron (to czas).

<?php system('curl -f -s -k https://twojsklep.pl/modules....');  ?>

Tutaj masz kilka informacji jak to się ustawia - jest to ogólna informacja ale warto wiedzieć co te gwiazdki oznaczają, przyda się nie raz !!

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
6 minutes ago, get3code said:

Nie wpisujesz tego 0 0 * *... te elementy wskazują kiedy ma się odpalić cron (to czas).

<?php system('curl -f -s -k https://twojsklep.pl/modules....');  ?>

Tutaj masz kilka informacji jak to się ustawia - jest to ogólna informacja ale warto wiedzieć co te gwiazdki oznaczają, przyda się nie raz !!

 

 

Dziękuję serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...