Jump to content
  • 0

Etap zakupów


spool1234

Question

W momencie przejścia do realizacji zamówienia nie możliwości zmiany gość a zaloguj się tzn możliwość jest ale nic się nie zmienia ,

Przy takim lokalnym audycie który sobie zrobiłem , klient chcąć kupić jako gość bez logowania , nagle ma opcje login i hasło , nie jest to  dobre , ktoś wie jak to poprawić może ? Bardzo proszę o pomoc .W załączniku chyba dobrze to opisałem jakby było coś neizrozumiałe.

etapzakupów.png

Link to comment
Share on other sites

25 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dziękuje , pierwszy krok poszedł płynnie ale w drugim kroku wszystko zrobiłem ale nie przechodzi do logowania nie ma reakcji na button zaloguj , jest to 8.0  to może być problem , plik personal-information.tpl jest troszke inny niż u Ciebie , jakbym mógł prosić o zerknięcie, byłbym wdzięczny ale nie załważyłem żebym się gdzieś pomylił .personal-information.tpl

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Oni zrobili mi przycisk załóż konto w prawym górnym rogu i tamta rejestracja ma pasek jakości hasła , natomiast ten tok zakupów coś popieprzył.

Już pomału się poddaje :) to jest obłęd, napisałem do nich , jeśli mnie zrozumieją , to może naprawią .

Dziękuje zaangażowanie i do później ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...