Jump to content
  • 0

Naza kategorii doklejana do nazwy produktu na karcie produktu PS 1.7.8


felgi

Question

Hej, czy jest jakaś opcja by tylko na karcie produktu do nazwy dopisywała się nazwa kategorii jak na załączonym screenie?

myślę że dla pozycjonowania lepiej by nazwa produktu wyświetlała się tak: "Alutec DriveX mg felgi aluminiowe" zamiast tak: "Alutec DriveX mg" ale nie chcę tworzyć takich domyślnych nazw ponieważ na liście produktów i pozostałych miejscach określenie kategorii produktu nie jest potrzebne.

dodatkowa trudność niestety jest taka by przyjmowana była nazwa produktu ta 2 stopnia zaraz po "Home" bo produkty po stronie admina mam przypisane tylko do kategorii 2 stopnia czyli w tym przykładzie o nazwie "Alutec"

Bez tytułu1.png

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

oczywiście nie ma się to zmieniać w zależności z jakiej kategorii klient wszedł na produkt. tylko w jakiej kategorii jest produkt. nie wiem czy wystarczy dopisać coś w product.tpl:

{block name='page_header'}
            <h1 class="h2 product-name" itemprop="name">{block name='page_title'}{$product.name}    .................................  {/block}</h1>
          {/block}

czy jest to większy zabieg. proste dopisanie "$category.name" w miejscu kropek niestety nie działa

Link to comment
Share on other sites

  • 0

teraz zadziałało. dzięki. chciaż to akurat u mnie nie do końca tak jakbym chciał ponieważ dopisuje nazwę kategorii domyślnej a ja jako domyślną mam nazwę producenta. jak zmienię kategorię domyślną to linki do produktów też się zmienią :(

jeśli mam taki schemat kategrorii:

home - felgi aluminiowe - alutec

i to "alutec" jest przyjętą kategorią domyślną to jaką komendę użyć by wykorzystywało nazwę kategorii nadrzędnej czyli "felgi aluminiowe"?

czy do nadrzędnej kategorii, w tym przypadku "felgi aluminiowe" można się odnieść jakąś inną zmienną?

Edited by felgi (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...