Jump to content

[SZUKAM] Produkty z tej samej kategorii / Produkty Polecane - z opcją kup teraz


KamilCh

Recommended Posts

Witam, 

Poszukuję rozwiązania które pozwoli pokazać klientowi wszystkie produkty z danego rodzaju. 

To znaczy mam produkty takie same z tym że o różnych długościach i grubościach (wszystko na pojedynczych produktach). Więc pytanie czy istniej rozwiązanie pozwalające na wypisanie listy pozostałych produktów z tej samej serii ale w innych rozmiarach. 

Najlepiej z możliwością dodania od razu do koszyka. 

 

Widziałem moduły wyświetlające wszystkie kombinacje w tabeli z możliwością kupna i chodziło by mi o coś podobnego z tym że na pojedynczych produktach.

Będę wdzięczny za pomoc.

Coś na zasadzie:

1070291056_Pbutybezpiecznezzamszu(sztucznamikrofibra)typusportowegoSKL510198-sklepinternetowyBeta24pl.jpg.a6987751a0d153c36d3b327a612e32a5.jpg

kombinacje-produktow-na-karcie-produktu.thumb.webp.56bb92c317910e6e0c8349cc986fcf2f.webp

 

2089381481_DuoPower-fischer.thumb.jpg.659db0ac3202f7db321ac97bf502310f.jpg

Edited by KamilCh (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • KamilCh changed the title to [SZUKAM] Produkty z tej samej kategorii / Produkty Polecane - z opcją kup teraz

Dzień dobry, 

Chciał bym aby można było zawęzić grupę produktów które miał by się wyświetlać na liście. Więc np. aby wyświetlały się produkty o tym samym kodzie MPN, ISBN, Kodzie kreskowym UPC ?! 

Lub z tej samej kategorii? 

Lub aby można było ręcznie wybrać produkty tak jak się to robi w produktach polecanych (produktach powiązanych)
(może jakiś moduł modyfikujący sposób wyświetlania się produktów powiązanych) ? Choć to był by czasochłonny sposób... 

Lub może po jakiś Cechach produktu ?! 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...