Jump to content
  • 0

Zawieszające się produkty


blackflow7

Question

Hej mam taką nie typową sytuację. Jest sobie sklep na preście 1.6.x (najnowsza) i ma taką dziwną przypadłość ,że niektóre produkty sie nie ładują. Nie ma żadnych błedów nic nie zapisuje się do logów poporstu nagle cała strona jest nie responsywna. Co "zabawniejsze" są produkty które działają normalnie a część się zawiesza. Konfigurację mają nie mal identyczną, próbowałem je kopiować problem pozostaje też w kopiach- jedno działa drugiew nie.

(próbowałem czyścić cache, wyłaczać moduły nie prestowe, nadpisywania, zmieniać php , kończą mi się pomysły)

Przykład zawieszania:

Przykład działający:

 

Edited by blackflow7 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

14 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
23 minutes ago, endriu107 said:

Wyłącz moduł przelewy24 i sprawdź czy nadal się wiesza.

to było by zbyt piekne- bez zmian...nie chce krzyknąć nawet jakimś błędem tylko się wiesza. Myslałem że to kwestia serwera ale zrobiłem sobie kopię na lokalu i też bez zmian.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
30 minutes ago, endriu107 said:

Ja cały czas widzę komunikat że czeka na secure.przelewy24.pl więc coś tam blokuje, jak nie moduł to może coś w kodzie. 

Na lokalu w ogóle wywaliłem przelewy i nadal bez zmian. Siedziałem wczoraj z hostingiem pół  dnia i powiedzieli ,że strona momentami przekracza parametry read/write na dysku ale nie ma żadnych błędów w logach.

 

27 minutes ago, endriu107 said:

Teraz sklep czeka na inny asset use.typekit.net więc trzeba zobaczyć co blokuje te assety. Może masz dla tych produktów dodatkową zakładkę stworzona przez jakiś moduł i tam ustawienie sprawia że się produkt blokuje?

Jest to jakiś trop ale z tego co patrzę to zupełnie randomowe oczekują- jakieś svg z menu, typekit, zaraz to zbadam. Nie zmienia to jednak faktu ,że przejrzałem różne kategorie i 2/10 produktów sie tak wiesza- przedziwna sprawa

Link to comment
Share on other sites

  • 0
3 minutes ago, get3code said:

Moim zdaniem masz pętlę przekierowań. Zapewne zainstalowałeś moduł który usuwa id z kategorii lub zmodyfikowałeś controller by usuwał id. Jak go wyłączysz problem odejdzie. Sprawdź.

Nieee, nie robiłem nic takiego. Tzn robiłem ale nie w tym sklepie;). Idiki są normalnie w linkach

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, endriu107 said:

Teraz sklep czeka na inny asset use.typekit.net więc trzeba zobaczyć co blokuje te assety. Może masz dla tych produktów dodatkową zakładkę stworzona przez jakiś moduł i tam ustawienie sprawia że się produkt blokuje?

już mi się skończyły pomysły jak to zobaczyć - na lokalu wywaliłem typekita, gtagsy które czekały i zostały same obrazki. Wywaliłem wszystkie moduły nie prestowe, również bez zmian.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
7 minutes ago, get3code said:

Zobacz czy masz jakieś elementy nadpisane w override, jak tak to dodaj przedrostek __ dla classy lub controllera. Warto sprawdzić czy to samo pojawia się na domyślnym szablonie.

Overridów w sumie nie mam nie licząc kontaktu ale nie poszło. "Pomogła" natomiast zmiana szablonu. "Pomogła" bo teraz dopiero czeka mnie szukanie co spieprzyłem 🤦‍♂️

Link to comment
Share on other sites

  • 0
23 minutes ago, get3code said:

Szablon ma swoje moduły i zapewne któryś z nich blokuje renderowanie strony produktu. Wyłączaj kolejno i testuj, może trafisz w ten sposób, ewentualnie zmień szablon.

ztego co patrzyłem to już nie wiel ich zostały ale będę szukał . Szablon sam sobie pisałem więc zmiana odpada ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...