Jump to content
  • 0

Problem z filtrowaniem (sortowaniem) i paginacją na stronie


my-life.pl

Question

Witam wszystkich!

Od miesiąca szukam i czytam próbuje coś zmienić ale nic się nie udaje.. Mianowicie problem mam taki że nie mogę zmieniać stron jak wejdę na produkty po kliknięciu dalej bądź na stronę nr 2 kręci się kółko jakby strona się wczytywała i na tym kończy jest brak zmian, po kliknięciu ppm w stronę nr 2 i skopiowaniu linka i wklejeniu go do nowej zakładki jest ok otwiera stronę nr 2, ale nie mogę znowu zmienić tego dalej ponieważ dzieje się to samo, np na markach już działa zmiana strony. Zmieniałem ptrste z 1.6 na 1.7 i później zmieniałem także szablon, nie wiem kiedy błąd się pojawił czy podmianie prosty czy szablonu, ale twórca szablonu twierdzi, że problem jest od strony presty.. Znalazłem osoby które miały rozwiązać problem ale im się nie udało. 
 

Macie jakieś rozwiązania?

Ewentualne szukam osoby która rozwiąże ten problem.

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Quote

Z tego co widzę to masz moduł od przyjaznych linków, na próbę wyłącz go i zobacz czy działa.

Niestety brak zmian.

 

Quote

Wygląda na to, że czegoś brakuje. Włącz tryb debugowania, może dostaniesz więcej informacji, albo zobacz do logów serwera.

Niestety też nie ma tam odpowiedzi, zostaje sprawdzić logi serwera..

 

Edit:

Postawiłem szablon na czystej preście i tam wszystko śmiga dobrze, więc nie pozostaje mi nic innego jak szukać problemu gdzieś indziej..

Edited by my-life.pl (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...