Jump to content

Adminler-Prestashopcular Neredesiniz...

Fuego-levo

Recommended Posts

Arkadaşlar burada bircok paylaşım nedense paylaşımsız kalıyor..bir kayorumda okadar çok gezilmiş sayfalar fakat hiç bilgi paylaşan yok..bilgisi olanmı yok ilgilenen mi yok anlıyamadım ..burada okadar muhteşem arkadaşlar varken yardım etseler fena olmaz..

toplu ürün eklemede fotografları eklemek için hangi yolu izlemek gerekir ..cevap alabilirsem çok mutlu olucam

• 3 weeks later...

hadi buyrun bakalım
bir de bana laf ediyordunuz...burası paylaşım mekanı şu bu diye...
biz burada paylaştığımızda bazı beyefendiler müşterilerine biz yaptık diye satıyorlar ya da sitelerine ekliyorlar kaynak göstermeden

Bence senin yerin burası değil.. bırak sen acemileri de git profesyonel takıl.. ona buna saldırma ,saldırmak için de yer arama..
Bence sen bu siteye reklam bannerini yerleştir "profesyonelce çözümler üretilir" şeklinde.. fakat soru soran ve yardım bekleyen kişileri abuk sabuk
yazılarla bayma.. emeğinin karşılığını istiyorsan almak hakkın .. fakat her bir soru sorana da gözünün içine sokar gibi parasını öde yardım edeyim ve anlamıyorsan bu işlerden bas git veya uğraşma dercesine tavırlar göstermeye hakkın yok..

benim topiklerimin altına yazma..

Bence senin yerin burası değil.. bırak sen acemileri de git profesyonel takıl.. ona buna saldırma ,saldırmak için de yer arama..
Bence sen bu siteye reklam bannerini yerleştir "profesyonelce çözümler üretilir" şeklinde.. fakat soru soran ve yardım bekleyen kişileri abuk sabuk
yazılarla bayma.. emeğinin karşılığını istiyorsan almak hakkın .. fakat her bir soru sorana da gözünün içine sokar gibi parasını öde yardım edeyim ve anlamıyorsan bu işlerden bas git veya uğraşma dercesine tavırlar göstermeye hakkın yok..

benim topiklerimin altına yazma..

bende katiliyorum arkadasa...

SASE arkadasimizi ornek al derim :)

soru soranlara kodlarla cevap veriyor !!!!!!

Iletisime gecelim ben yardimci olayim demez '!!!

Bu presta yı asıl yapan kişiler o kadar uğraşmış da yapmış.. oscomerce veya bilmem ne sitelerine bukadar paralar ödemeyin alın geliştirin kullanın demiş ve üstelik birde forum kurmuş .. bunlar salak da bizlermi akıllıyız.. burada yardım alan, yardım isteyen ve bilgisini paylaşan bir çok insan kendi kişisel amaçları için kullanıyor .he ticari amaç için kullanan da var elbette geliştirip satabilir buna benim zaten itirazım olamaz tema veya modül de satabilir bunada karşı çıkma hakkını görmüyorum kendimde çünkü bu yazılımı ben yapmadım. dediğim gibi bu forum reklamın yeri değil.
isteyen herkes birbiriyle yardımlaşır ve paylaşır.. sen falanca comerce filanca comerse falanca lisanlarda ceviriler yaptında millet aldıda ben yaptım dediyse bunun acısını buradan çıkaramazsın hakkın da yok.. yaptıklarının altına at imzanı bu benimdir kimse beleş kullanamaz dersin kullanan olursa da yasal haklarını kullanırsın fakat prestanın üzerinde böyle bir hak yok .. emek vardır karşılığını istersin .. bukadar basit.. örnek verilen arkadaş SASE yi bende takdir ediyorum ayrıca basar67 veya presta-tr gibi birçok burada adını hatırlamadığım ve paylaşan bir çok arkadaşa da kendi adıma teşekkür ediyorum.. bu yazdıklarımın neticesinde ben herşeyi beleş isterim diye bir iddiam olamaz ve bu forumda tanıştığım bazı kişilerden bazı hizmetleri de satın aldım bedelini ödeyerek.. fakat kimse öde ücretini vereyim sana bu bilgileri demedi..
tepkim bunlara.. bir gece bir baktımki cevapsız kalmış sorumun altında "profesnonel destek al anlamıyorsan bu işlerden "gibi bir cevap ve o gece birçok topiclere bu tarz yazılar.. tamam o gece reklamını yaptın eyvallah.. daha da sıkmaya gerek yok .. her nekadar bu işin ustası olsanda bence sempati toplamıyor bu tür yaklaşımda bulunanlar.
vatandaşın biri bir sanal pos modülü yapmış ve başka bir vatandaş da almış ve satıyor.eyvallah .. lazımsa bana öderim parasını alırım.. fakat ben sanal pos modülü yazacam yardımcı olun demedimki.. öyle olsa adam kendi yapar niye yardım etsin.. he yapıpda sitede paylaşdıysa geliştirelim arkadaşlar dediyse o halde sorusu olan paylaşır..
iyi paylaşımlar..

hahaha :)
çoluk çocukla uğraşak vaktim yok
bu forumun kurallarını sen koymuyorsun! isteyen istediğini yazar!
madem siz çok biliyorsunuz paylaşın bakalım o değerli bilgilerinizi!
hiçbirşeyin acısını bir başkasından çıkarmıyorum, hırsızlık yapan utansın! o kendini çok iyi bilir

ALBOS bu ikinci küfürün!
asıl sen benim ağzımı bozma
bana paylaş diyorsun göster bakalım laf yetiştirmekten başka ne bildiğini!
yok derdin başkaysa telefonum adresim herşey sitemde var, görüşelim sorununu çözeyim!
ama korkarsın sen şimdi, yazıııkkkk

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...