Jump to content

formularz kontaktowy przestał działać


993914_1508427817

Recommended Posts

Dzień dobry,

Na stronie od długiego czasu nie było nic robione. Jedyne co zrobiłem to 12 sierpnia wykonałem czynność zabezpieczającą mój sklep za poradą kolegi z tego forum. Prawdopodobnie od tamtego czasu nie działa mi formularz kontaktowy. Czy ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić ? Gdy próbuje wysłać wiadomośc to mam komunikat. 

Wystąpił błąd podczas wysyłania wiadomości, spróbuj ponownie.

https://www.rapdach.pl/pl/kontakt

 

Quote

 

Na serwerze wszedłem do pliku config/smarty.config.inc.php i usunąłem te 4 linijki kodu:

if (Configuration::get('PS_SMARTY_CACHING_TYPE') == 'mysql') { include _PS_CLASS_DIR_.'Smarty/SmartyCacheResourceMysql.php'; $smarty->caching_type = 'mysql'; }

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/23/2022 at 5:03 PM, endriu107 said:

Edycja tego kodu nie powinna mieć żadnego wpływu na działanie formularza kontaktowego. Emaile wysyłasz przez SMTP?

A jak to sprawdzić ? Po prostu w preferencje > kontakt mam wpisany adres email. Nigdy nic z tym nie robiłem nagle przestało działać

Już chyba wiem gdzie problem. Odnalazłem te ustawienia - i faktycznie zmieniliśmy dostawe hostingu pod poczte wczesniej to byl gmail teraz mamy innego ale jak wpisuje poprawne ustawienia to i tak nie dziala ... mam problem z haslem SMTP to ma byc haslo do skrzynki czy jakies inne ?

Edit: PROBLEM NAPRAWIONY jak zwykle mega wielkie dzięki !

Edited by 993914_1508427817 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...