Jump to content
  • 0

Parametry $produkt , metody? Wyświetlanie promocja / wyprzedaż w zależności od tego czy cena jest czasowa


CPTBombaxx

Question

Cześć,

mam takie zapytanie. Chciałbym edytować plik który jest odpowiedzialny za dodawanie na naszej stronie znaczka z napisem wyprzedaż + wartość procentowa tak aby jeśli jest to cena która ma jakąś inną wartość niż nieograniczona czyli jest po prostu czasowa miała napis promocja. 

resHtml += product.has_discount ? '<span class="product__badge product__badge--promotion">' 
  + (prestashop.language.iso_code === 'pl' ? 'promocja' : 'sale') + '&nbsp;' 
  + product.discount_percentage + '</span>' : ''

mamy taką część kodu (w main.js)  i w sumie nie będzie wielkim kłopotem dla mnie to zaimplementować tylko muszę jakoś wyciągnąć informację, że promocja jest czasowa a nie nieograniczona.

Występuje tutaj "product.has_discount" oraz np. "product.discount_percentage" . Gdzie znajdę listę parametrów jakie są wbudowane dla elementu "product" presty. Jest coś np. w stylu product.discount_due_date ? Najlepiej właśnie taka lista parametrów, bo skąd się to bierze ? 

 

Tak, pytanie pewnie jest dziwnie zadane, ale jestem laikiem w takich rzeczach i niektóre proste rzeczy sprawiają mi tu trudności :D.

 

@EDIT 

Znalazłem teoretycznie coś takiego $product.specific_prices.to|date_format:"%d/%m/%Y" , da radę z tym zrobić jakiś warunek na podstawie powyższego kodu który by dla czasowych promocji pokazywal inny tekst?

Edited by CPTBombaxx (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...