Jump to content
  • 0

Swieża Presta - nie wyświetla się


Universis

Question

Stawiam pierwsze kroki w PrestaShop i kilka dni temu postanowiłem zainstalować Prestę w wersji 1.7.8.6
na serwerze. Instalacja jednak się zatrzymała na ostatnim etapie na 67% procencieObrazek tego jest jako załącznik do postu. Do dziś nie doszedłem co było/jest przyczyną. Server to cba.pl - wysłałem tam skrypt php żeby sczytał wersję php na nim i wersja php to 7.4.30. W/g samej Presty rekomendowana wersja to 7.4 - link tutaj.  Postanowiłem zainstalować nieco niższą wersję Presty - 1.7.8.2 która jest na serverze CBA.pl. Proces instalacji jest inny i przypomina rozpakowywanie skompresowanych zasobów - instalacja przebiegła pomyślnie, ale jak w przeglądarce chcę otworzyć swoją domenę to dostaję biały ekran, to samo gdy otworzę katalog admin.
Podstawiłem więc tam "zwykły" index.html - taki wyświetlający obrazek - tytułem testu i obrazek się wyświetla. Po wszystkim skasowałem na serverze wszystko i celem testu zainstalowałem OpenCart i ten wyświetla się bez problemu. Druga wersja  Presty też na serwerze CBA to 6.1.24 i też nie wyświetla się. Co może być przyczyną że Presta nie wyświetla się w żadnej z tych wersji ?

presta_error.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...