Jump to content
  • 0

Problem z dodawaniem niektórych grafik na stronę


ATJakubczyk

Question

Witam serdecznie. Otrzymaliśmy grafiki od naszej artystki które chciałem dodać do naszej strony. Niestety jedne dodały się bez żadnego problemu, a drugie w ogóle nie chcą się dodać i pojawia się znaczek. Próbowałem zmieniać format zdjęcia z png na jpg i webp, próbowałem wpisywać inny rozmiar i nic. Przesyłam screeny z panelu administracyjnego, oraz jak to wygląda na stronie(widać tam dodane grafiki, jak i miejsce grafiki która się nie dodała).

sss[.png

sss].png

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

A w konsoli developerskiej jakieś błędy się pojawiają odnośnie nie znalezienia tego pliku? Prawym i zbadaj. Tak samo czy plik jest tak naprawdę we właściwym miejscu, jak weźmiesz prawym na tę grafikę (ten znaczek, że go nie znalazlo) i weźmiesz otwórz grafikę w nowym oknie to pokazuje poprawną ścieżkę w okienku adresu? Może tam się wkrada jakiś błąd.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
29 minutes ago, CPTBombaxx said:

A w konsoli developerskiej jakieś błędy się pojawiają odnośnie nie znalezienia tego pliku? Prawym i zbadaj. Tak samo czy plik jest tak naprawdę we właściwym miejscu, jak weźmiesz prawym na tę grafikę (ten znaczek, że go nie znalazlo) i weźmiesz otwórz grafikę w nowym oknie to pokazuje poprawną ścieżkę w okienku adresu? Może tam się wkrada jakiś błąd.

Tak to się prezentuje.

Ścieżka w adresie po presta17: /modules/angarbanners/views/img/8671e6979a8a57aed7543178b1648f61826cf6d8_nowa-kategoria-kopaczka-sklep-internetowy-agro-technika-jak

 

Możliwe, że obraz ma za długą nazwę?

Screenshot_12.png

Screenshot_11.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Raczej nie, problemem jest tutaj sama ścieżka to tego pliku. Kończy się na "jak", a z tego co się domyśliłem i działa do zdjęcia kopaczki taki link 

/modules/angarbanners/views/img/8671e6979a8a57aed7543178b1648f61826cf6d8_nowa-kategoria-kopaczka-sklep-internetowy-agro-technika-jakubczyk.png

8671e6979a8a57aed7543178b1648f61826cf6d8

Coś powoduje, że ucina go w nieodpowiednim miejscu, nie wiem jak jest z tym modułem, ale da się tam wkleić konkretny adres do zdjęcia? Jeśli tak to może, źle wkleiłeś, albo to moduł ma jakieś dziwne ograniczenie znaków.

Edited by CPTBombaxx (see edit history)
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
31 minutes ago, CPTBombaxx said:

Raczej nie, problemem jest tutaj sama ścieżka to tego pliku. Kończy się na "jak", a z tego co się domyśliłem i działa do zdjęcia kopaczki taki link 

/modules/angarbanners/views/img/8671e6979a8a57aed7543178b1648f61826cf6d8_nowa-kategoria-kopaczka-sklep-internetowy-agro-technika-jakubczyk.png

8671e6979a8a57aed7543178b1648f61826cf6d8

Coś powoduje, że ucina go w nieodpowiednim miejscu, nie wiem jak jest z tym modułem, ale da się tam wkleić konkretny adres do zdjęcia? Jeśli tak to może, źle wkleiłeś, albo to moduł ma jakieś dziwne ograniczenie znaków.

Zmieniłem nazwę na krótszą. Zdjęcie normalnie się ładuje. Tylko pozostaje kwestia czym było wywołane to ucinanie nazwy, bo w grafice która była wyżej, nazwa także była długa i taki problem nie występował.

Co do adresu. Można wkleić jedynie adres do którego grafika miała by kierować.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
41 minutes ago, atomek said:

Jest to spowodowane długością pola w bazie danych, które przechowuje nazwę zdjęcia. Slajder w szablonie AngarTheme przechowuje nazwę zdjęcia w polu o długości 100 znaków.

Wszystko jasne. Dziękuję bardzo za pomoc :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...