Jump to content
  • 0

źle obliczona suma przy zakupie.

pawel2020
 Share

Question

Witam, Presta źle zlicza mi sumę . Problem się pojawia przy zamówieniu większej ilości projektów. Jak widać na dołączonym zdjęci. Cena rozjeżdża się o 2 gr czy o 1 gr. Jest to o tyle irytujące jak wystawiam fv w innym programie to po wpisaniu cen produktów trzeba ręcznie kombinować i przerabiać plik i wpisywać z palca.  Wartość zamówienia powinna wynosić 289,95 z transportem a Presta nie wiedzieć czemu dolicza 2 gr .  Ma ktoś jakiś pomysł ? 

cena .jpg

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Zaokrąglenia cen. Często jakieś głupotki w większej ilości potrafiły namieszać . U nas mamy ustawienia takie jak w załączniku i jest wszystko od dłuższego czasu okej ;). Sprawdź sobie jakie są u Ciebie i spróbuj z tymi. Też używamy kilku programów, do faktur akurat Subiekt. Dodatkowo zamówienia wchodzą do baselinkera i na każdym punkcie się zgadza (czasem jest problem z dziwnymi rabatami, ale to szczątkowe sprawy i bardzo łatwe do poprawienia).

Preferencje - > Ogólny na zapleczu presty

Screenshot_10.png

• 0

Dzięki zobaczymy z czasem . Ustawiłem dla przedmioty wyżej było tak samo. Mam nadzieje że zadziała  irytujące jest kombinacje w Wrodzie :DD. 

• 0

Niestety temat jest stary i teoretycznie są plany aby w presta przebudować sposób naliczania podatków co powinno zlikwidować problem z groszowymi różnicami natomiast na to potrzeba czasu więc raczej trzeba będzie chwile zaczekać.