Jump to content
  • 0

Wycena kombinacji produktów???


MyJoy

Question

Witam

Mam problem z którym próbuje się uporać już kilka dni i mnie to irytuje. Do tej pory pracowałem na Prestashop 1.6.0.14 teraz chcę odtworzyć drugi sklep na Prestashop 1.7.8.3.  Problem, który mam w ogóle nie występuje w Prestashop 1.6.0.14 mianowicie mówię tutaj o wycenie atrybutów produktu. Na Prestashop 1.6 mam kilkanaście produktów w których występują atrybuty tak jak m.in:

WYBÓR RAMKI:
- złota ramka
- brązowa ramka
- czarna ramka
- srebrna ramka
- czerwona ramka
- niebieska ramka

WYPISANIE PAMIĄTKI:
- bez wypisania
- wypisanie czarno-białe
- wypisanie kolorowe

PODPIS
- bez podpisu
- podpis komputerowy
- skan podpisu

SKAN PIECZĄTKI
- nie
- tak

OPRAWIĆ PAMIĄTKĘ
- nie
- tak

Te atrybuty są utworzone wcześniej i tylko je podpinam do potrzebnych produktów poprzez funkcję Kombinację/Generator Kombinacji Produktów. Tak to robię w Prestashop 1.6 i tak podobnie to robię w Prestashop 1.7. Problem pojawia się w Prestashop 1.7 w momencie wyceny poszczególnych atrybutów. W Prestashop 1.6 po wybraniu potrzebnych atrybutów w produkcie przed ich wygenerowaniem mogę podać poszczególne ceny na każdy atrybut (inna cena jest na każdy kolor ramki itd.) i generuje atrybuty. Tak, że po ich wygenerowaniu mam 252 różne kombinacje atrybutów już z ich wyceną końcową. Natomiast w Prestashop 1.7  wygląda to inaczej, w produkcie wybieram atrybuty i tutaj po ich wyborze powinna pojawić się opcja podania ich cen jednak jej nie ma dopiero ceny mogę nadać po wygenerowaniu kombinacji atrybutów, których po wygenerowaniu jest 252 nie uśmiecha mi się tego liczyć ręcznie i wpisywać bo jest to bez sensu. Może po prostu czegoś nie widzę. Może ktoś mi pomóc w tym temacie? Mam nadzieję, że opisałem to w miarę zrozumiale. Dziękuję

 

 

Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...