Jump to content

SumUp module - težave


Bocco

Recommended Posts

Pozdravljeni. 

Mogoče kdo uporablja modul SumUp za sprejemanje plačil s plačilnimi in kreditnimi karticami?

Imam težave z integracijo in sicer module normalno namestim, tudi prejmem plačila. Težava pa je v tem, da ko stranka plača s SumUp modulom, ne prejme potrdila o naročilu in potrdila o plačilu, jaz kot prodajalec pa prav tako ne prejmem novega naročila - naročilo v sistemu ne obstaja. Prikaže se error 500 napaka, Compile error: SumUpSplClassLoader::LoadClass(): Failed opening required.

Pisal sem na podporo - a ne pridem nikamor. S SumUp sem sicer na vezi, se trudijo, me kličejo po telefonu, odgovarjajo na mail, vendar žal s temi, ki se pogovarjam, nimajo izkušenj s prestashop, zato sem obstal na mrtvi točki. 

Če kdo uporablja modul ali pa morda zna rešiti težavo, prosim za pomoč. 

 

Link to comment
Share on other sites

Od koga pa imaš modul?

Jaz imam pri eni stranki nameščen modul, kupljen na Addons in je na začetku bilo nekaj napak, ampak so hitro odpravili, sedaj je pa stranka zaradi boljše uporabniške izkušnje, poenotenega beleženja transakcij prevzela plačevanje s karticami preko PAyPala in v povezavi z PrestaShop checkout. Tudi jaz to uporabljam na svojih spletnih straneh in se ne grem z drugimi, ker smo imeli same probleme. Odkar uporabljam omenjeno kombinacijo ni več težav. Pa me vsseno boli PayPalova provizija, ampak na karticah je 1,9% kar je zelo primerljivo z drugimi ponudniki.

Lp

Martin

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...