Jump to content
  • 0

Email potwierdzający założenie konta po angielsku


JorgeLorenzo

Question

Wersja PrestaShop: 1.7.8.3

Cześć. Przeszukuje swój FTP aby znaleźć dlaczego dostaję maile o założeniu konta klienta po angielsku. W panelu administracyjnym mam ustawiony język polski. W zakładce Wygląd --> Szablon maila --> Szablony maili --> modern widzę że szablon jest po polsku.

Natomiast na FTP w public_html\mails\pl plik account.html jest po angielsku

Nie mogę nigdzie namierzyć pliku account.html po polsku. Widziałem gdzieś taki właśnie wątek że te pliki są pomieszane. Prośba o podpowiedź gdzie szukać tego polskiego szablonu

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

W zakładce tłumaczenia jest opcja aktualizacji języka, w sytuacji gdybyś usunął zawartość folderu mails/pl zostanie ona pobrana na nowo w języku Polskim. Natomiast nie wiem czy to będzie miało wpływ na inne tłumaczenia sklepu więc sugeruje przed tą operacją wykonać kopie bezpieczeństwa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
11 hours ago, endriu107 said:

W zakładce tłumaczenia jest opcja aktualizacji języka, w sytuacji gdybyś usunął zawartość folderu mails/pl zostanie ona pobrana na nowo w języku Polskim. Natomiast nie wiem czy to będzie miało wpływ na inne tłumaczenia sklepu więc sugeruje przed tą operacją wykonać kopie bezpieczeństwa.

Potwierdzam, po usunięciu katalogu pl z FTP i ponownej aktualizacji języka w panelu administracyjnym w zakładce Tłumaczenia wygenerował się nowy katalog pl a wraz z nim polskie szablony.

 

Dzięki za szybką pomoc!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...