Jump to content

ps_brandlist - wyłączenie kategorii produktów z wyświetlanych marek


zmora.vip

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Potrzebuje pomocy, by zrobić wyjątek dla wyświetlania produktów w "Lista Marek". Jedna z moich kategorii to Archiwum, które jest niezbędne do utrzymywanie na stronie produktów, które już nie sprzedaje ale nadal można poznać specyfikacje. Jednak nie chce by te produkty wyświetlały się po kliknięciu w liście marek (ale nie kosztem usunięcia parametru id_manufacture).
Czy mógłby mi ktoś pomóc w odpowiedni sposób przerobić kontroller?

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 2/14/2022 at 7:40 PM, endriu107 said:

Ponieważ post brzmi jak zlecenie to przeniosłem do działu ofert.

Post nie stanowi oferty, a zapytanie z prośbą o pokierowanie, gdzie znajduje się funkcja, która robi zapytanie do bazy w celu wylistowania produktów przynależących do do danego id_manufacture by wstawić warunek eliminujący produkty z danej id_category_default.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki pomocy @Piotr3qx 🍺 udało mi się osiągnąć zamierzony efekt.
Aby wykluczyć listowanie produktów z danej kategorii należy dodać warunek do zapytania do bazy danych w klasie classes/Manufacturer.php dla l:369 tj. getProducts()

w l:415 - dostawiłem warunek "p.id_category_default != XX and" co powoduje prawidłowe naliczanie produktów (naliczanie pomijające kategorie o ID:XX)

oraz

 w l:484 - taki sam warunek aby wyeliminować listowanie tych produktów.

oraz dla prawidłowego zliczania w widoku marek w klasie getManufacturers() l:188:

w l:225 również ten sam warunek

Dziękuje za pomoc ;)

Edited by zmora.vip (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...