Jump to content
  • 0

[PS 1.7.7.8] Układ modułów w stopce


prestaDruk

Question

Witam

rozsypała mi się stopka. Wszystkie moduły:produkty, informacje, twoje konto oraz kontakt były ułożone w poziomie obok siebie.

Teraz nie wiadomo skąd zrobiło się tak:

Jak to przywrócić do stanu pierwotnego i co mogło spowodować takie zamieszanie?

Przechwytywanie.JPG

Link to comment
Share on other sites

11 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

ja mam tak samo na 1.7.70 - konfiguruję to w wygląd -> Szablony --> Pages Configuration --> Footer i nic.

Rozjechało się. 

Usunąłem jeden blok to nadal sie pojawia. Potem nieszczęśliwie zmienilem "przypnij do"  DisplayFooterAfter to się 2x to samo pojawia.

Cała stopka sie rozjechała.

Możecie poradzić coś?

 

PS. co to jest "edycja custom.css"

Link to comment
Share on other sites

  • 0

@ARTRFW podaj link do sklepu żeby było wiadomo  w czym problem, a jak chcesz się dowiedzieć czegoś na temat edycji szablonu sklepu to zapraszam na mój kanał YT https://tinyurl.com/web4everYT

@prestaDruk warto wcześniej zapoznać się z framworkami ponieważ col-md-6 to klasa bootstrapa która jest stosowana dla wielu elementów i nadając jej 40% szerokości zamiast 50% został popsuta i to na pewno ma wpływ na inne elementy sklepu, coś oprócz bloków w stopce również musiało się skurczyć. Tutaj lepszym rozwiązaniem by było zmiana klasy w pliku tpl.

 Zobacz sobie chociażby na stronę produktu że przez zmianę tej klasy masz mniejsze zdjęcie produktu i na prawo od zdjęcia pole również się skurczyło.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

@endriu107 

Dzięki za link do kanału. Nie znalazłem, czego potrzebuję, ale zapoznam się.

 

Link do sklepu to:

https://server688959.nazwa.pl/prestashop/prestan_always-ready-to-rumble/pl/

 

Naprawiłem stopkę w takim sposób, że ją odinstalowałem i zainstalowałem znowu i wróciła do stanu domyślnego, ale nie o to mi chodziło, wiadomo.

 

Edytuję ustawienia stopki, zmieniam nazwe strony, ale nic sie nie zmienia na stronie sklepu. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 2/4/2022 at 8:04 PM, endriu107 said:

@ARTRFW podaj link do sklepu żeby było wiadomo  w czym problem, a jak chcesz się dowiedzieć czegoś na temat edycji szablonu sklepu to zapraszam na mój kanał YT https://tinyurl.com/web4everYT

@prestaDruk warto wcześniej zapoznać się z framworkami ponieważ col-md-6 to klasa bootstrapa która jest stosowana dla wielu elementów i nadając jej 40% szerokości zamiast 50% został popsuta i to na pewno ma wpływ na inne elementy sklepu, coś oprócz bloków w stopce również musiało się skurczyć. Tutaj lepszym rozwiązaniem by było zmiana klasy w pliku tpl.

 Zobacz sobie chociażby na stronę produktu że przez zmianę tej klasy masz mniejsze zdjęcie produktu i na prawo od zdjęcia pole również się skurczyło.

A co dokładnie zmienić w tpl? I w którym pliku?

Coś chyba rzeczywiście się skurczyło (po wyświetleniu produktu po prawe jakby jest mniej miejsca)  i poza tym nie wiem czy to ma z tym związek ale zniknęły mi ikonki Przycisków udostępniania w mediach społecznościowych. (same przyciski są i działają, tylko nie widać ikonek)

Aktualizacja

Usunąłemcol-md-6 i jest lepiej, wygląd strony produktu wrócił do normy (ten na mobile też).

Cały czas nie widzę ikonek Przycisków udostępniania w mediach społecznościowych. stopka znowu się rozsypała ;(

Edited by prestaDruk
Aktualizacja (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...