Jump to content
  • 0

Multistore - nie mogę wejść do Produkty w zapleczu


Comparo

Question

Witam,

Borykam się z takim problemem, że dodałem nowy sklep w trybie multistore i nie mogę wejść do menu "Produkty" gdy wybiorę w kontekście ten sklep.

Najpierw był problem z bazą "max_user_connections", ale to zwiększyłem i ten problem już nie występuje. Jednak po kliknięci w "Produkty" Presta mieli i mieli i nic się nie dzieje. Oczekiwanie na odpowiedź serwera i cisza...

Problem występuje tylko z wejściem do listy produktów. Bez problemu chodzę po innym menu jak kategorie, ustawienia itp.

Dodam, że gdy wybiorę "starsze" sklepy które mam w multistore, wszystko chodzi bez problemu.

Co jeszcze dziwne: Gdy włączę tryb debugowania i rozpocznę dodawanie nowego sklepu, wywala mi błąd jak w załączniku. Gdy wyłączę tryb Debugowania, wszystko dodaje się poprawnie.

Zastawiam się, czy nie mam jakiegoś problemu z drzewem kategorii. Ale nie wiem co się mogło popsuć...

Ktoś doświadczył tego problemu?

1.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Małe sprostowanie, Firefox wczytał stronę, ale trwało to z kilkanaście minut. Dodałem testowy produkt do tej kategorii i kliknąłem ponownie na "Produkty" - znowu mieli. Te sklepy dopiero są budowane, jest zerowy ruch na stronie, a gdy kliknę w produkty, monitor zasobów w PHP myadmin szaleje.

Server to VPS i na serwerze jestem sam. Co on tam tak mieli?

4.jpg

3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...