Jump to content
  • 0

Integracja Prestashop 1.6 z BaseLiker - ustawienia API - blokada maili do klientów Allegro


wiktoriak

Question

Szukam rozwiązania do sytuacji:

Mam zintegrowany sklep PS1.6.1.24 oraz Allegro z BaseLinker. Chcę aby zamówienia z Allegro były wysyłane do sklepu ale, żeby klienci Allegro nie otrzymywali maili wysyłanych ze sklepu o złożonym zamówieniu. Tak jest obecnie, poza mailem o złożeniu zamówienia wychodzą też maile o błędzie płatności i braku produktu. Te dwa ostatnie statusy mogę ewentualnie wyłączyć w ustawieniach statusów. Ale maili o złożeniu zamówienia raczej nie wyłączę. Bo zamówienia złożone w sklepie powinny być potwierdzone takim mailem.

Do głowy przychodzi mi wyłączenie takiej funkcji w kluczu API do Baselinker. Ale nie wiem czy dobrze myślę, a jeżeli jest to rozwiązaniem problemu, to która opcja odpowiada dokładnie za wysyłanie maili? W załączniku niepełna lista opcji do zaznaczenia/odznaczenia w generowanym kluczu API.Przechwytywanie.thumb.PNG.2b9d353357aecb72cf1ab3f06a5e9b93.PNG

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Można też całkiem wyłączyć maile z presty (wszystkie) - zwróć wtedy uwagę np. na formularz kontaktowy czy przypomnienie hasła. Można skorzystać z modułu gdzieś widziałem taki moduł od PL dostawcy na evanto market z tego co "słabo" pamiętam.

Ogólnie to powinieneś właśnie tak zrobić, aby maile wysyłał tylko baselinker.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...