Jump to content
  • 0

Błąd aktualizacji modułów po zmianie domeny


SZPANPAN

Question

Witam serdecznie. Po 6 miesiącach pracy nad sklepem postanowiliśmy go wstępnie otworzyć szerszej masie. Zmieniłem nazwę domeny z hostingowej na .pl, w bazie danych również zmieniłem końcówkę domeny, w głównym pliku .htaccess również. Generalnie wszystko jak na razie przebiegło pomyślnie aczkolwiek wchodząc z zakładkę Moduły i chcąc kliknąć w sekcję Aktualizacje to wyskakuje niniejszy błąd:

Cytat

Compile Error: require_once(): Failed opening required '/home/meble/domains/meble.unixstorm.eu/public_html/modules/ps_socialfollow/ps_socialfollow.php' (include_path='/home/meble/domains/meble.pl/public_html/vendor/pear/pear_exception:/home/arexmeble/domains/meble.pl/public_html/vendor/pear/console_getopt:/home/meble/domains/meble.pl/public_html/vendor/pear/pear-core-minimal/src:/home/meble/domains/meble.pl/public_html/vendor/pear/archive_tar:.:/usr/local/php72/lib/php')

[Symfony\Component\Debug\Exception\FatalErrorException 0]

Ktoś może rozumie co mogłem pominąć w zmianie domeny? Jest jakieś wyjście z problemu by je naprawić?

Pozdrawiam serdecznie Polskie Wsparcie :)

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Sklep w trybie debugowania działa nieco inaczej. Po pierwsze sprawdź czy w pasku przeglądarki jesteś zalogowany przez poprawny adres czyli nowa domeną i jeśli aktywny SSL to czy masz https po drugie w zakładce Ruch wyłącz przyjazne linki, następnie usunąć zawartość var/cache na serwerze. Wyłączyć tryb debugowania, włączyć przyjazne linki i wejść w zakładkę moduły sprawdzić czy wszystko działa.

Jeszcze taka myśl żeby sprawdzić wersję PHP ponieważ wiele serwerów umożliwia przypisanie wersji PHP do domeny i możesz mieć nie do końca zgodną.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pamięć podręczna sklepu została wyczyszczona lecz niestety to nie pomogło. Nie wiem czemu przy włączonej opcji debugowania działa.

Byłoby fajnie gdybyś podał jakiś dobry poradnik, może sprawdzę co dokładnie pominąłem żeby naprawić problem...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...