Jump to content
  • 0

Widok mobilny: "Pokaż koszyk" - nie działa. Brak reakcji po kliknięciu "pokaż koszyk" z header


KamikStudio

Question

Walczę dziś cały dzień, jednak nie mogę znaleźc rozwiązania. Otóż tylko w wersji mobilnej, gdy wejdę na sklep i chce coś kupić i od razu przejśc do finalizacji (przez modalbox o dodaniu do koszyka) jest ok. Jednak gdy kontynuuje zakupy i chciałbym przejść do koszyka to występuje brak reakcji.

Reasumując. Na widoku mobilnym nie działa (jest bez reakcji/akcji) przycisk "Pokaż koszyk".

Jakie rozwiązanie proponujecie?

Link to comment
Share on other sites

11 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
3 minutes ago, krzysiuus said:

Nie bardzo rozumiem, jak klikniesz link np. w topie aby przejść do koszyka to nie działa on na mobile?

Link bezpośrednio z modal'a działa? Możesz podać link do demo?

Gdy jestem na telefonie i wchodzę na stronę to po dodaniu produktu do koszyka:

  • jak kliknę przejdź do koszyka - to przejdzie i nie ma problemu
  • jak kliknę kontynuuj zamówienie - czyli przeglądam dalej ofertę - i chce kliknąć ikonę koszyka - jest ok, otwiera się krótki modal, jednak już nie mogę kliknąć przycisku "Pokaż koszyk". Przycisk jakby nie działa.
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hmm z jakiej przeglądarki korzystasz? Jaka rozdzielczość?

Sprawdziłem na mobile i działa ok.

Dodaję produkt do koszyka., mogę do niego przejść z modal'a. Gdy jednak z modala kliknę aby kontynuować zakupy to modal znika czyli ok. Następnie chcę jednak przejść do koszyka więc klikam ikonę z topu i przechodzi normalnie tzn. występuje prawidłowe przekierowanie.

 

Edycja// Jednak problem występuje na innej przeglądarce. Masz problem z dropdown-backdrop ale to spowodowane jest raczej nie zamkniętym znacznikiem np. div. Sprawdź valiador w3c

Edited by krzysiuus (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0
5 minutes ago, krzysiuus said:

Info wyżej.

Masz problem z dropdown-backdrop ale to spowodowane jest raczej nie zamkniętym znacznikiem, sprawdź valiador w3c

"Start tag body seen but an element of the same type was already open."

A myślałem, że problem po stronie arkuszy stylów. Pytanie jaki plik, odpowiedzialny - czy to będzie header? 

Edited by KamikStudio (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0
6 minutes ago, krzysiuus said:

Niekoniecznie to może być header. Sprawdź valiador on tam wskazuje potencjalne miejsca problemów gdy zaznaczysz odpowiedni check. Jeżeli w stylu css usuniesz z-index dla .dropdown-backdrop to działa ok ale tak jak mówię nie jest to rozwiązanie problemu.

Zastosowałem narazie rozwiązanie z z-index. Jednak będę szukał tego div'a. W życiu bym na to nie wpadł, cały czas szukałem w CSS

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...