Jump to content
  • 0

Problemy z finalizacją zamówienia


djahmen

Question

Witam serdecznie,

Chciałbym opisać swój problem. 
Mianowicie zakupiłem szablon z monsterów ale niestety nie chcą pomóc i kierują mnie do developerów presty.
Strona działa bardzo dobrze, dodawanie produktów, itp itd, ale problem się zaczyna gdy chce sfinalizować zakupy zakładając konto mam podać dane adresu przesyłki, wtedy przy kliknięciu dalej niestety dane od razu się nie zapisują, trzeba klikać 2-3 razy czekać 2-3 minuty, odświeżać z 20 razy zanim załapie. 
Nie widzę, żadnego błędu, świeża instalacja presty.
Ktoś jest w stanie nakierować ewentualnie sprawdzić dla mnie o co dokładnie chodzi, gdzie szukać przyczyny takiego zachowania? Wg mnie wszystko jest ok, ale tragiczne zachowanie presty nie pozwala na zadowolenie. 

Z góry dziękuję. 

Edited by djahmen (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dodam od siebie, że od templatemonster wiele szablonów posiada błędy, powinni Ci udzielić pomocy przez support i dać łatkę. Dodam też, że wiele razy występuje sytuacja taka, że użytkownik źle instaluje szablon presty w swoim sklepie. Miałem dwa takie przypadki. Skłaniałbym się do tego, aby przeprowadzić to na nowo zgodnie z instrukcją. 

Po instalacji takiego szablonu zawsze autorzy mówią o odświeżeniu cache, ale rekomendują tryb ręczny

Usuń wszystko (tylko nie index.php) w katalogach:

  • cache/smarty/cache
  • cache/smarty/compile
  • img/tmp

Traktuj mój wpis jako taką notatkę na marginesie ;) 

Sprawdź też to o czym mówi @endriu107

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...