Jump to content
  • 0

presciak

Question

Witam

Mam sklep na Presta 17.7.3 który jest multistorem. Problem polega na tym że w widoku dla polski przy próbie zapisu lub edycji produktu wyskakuje mi czerwona ramka z błędem "Nie można zaktualizować ustawień". Aby było ciekawiej zalazłem 1 produkt który zapisuje się normalnie. W reszcie produktów występuje właśnie ten błąd. Inne widoki sklepu (inne języki) działają poprawnie i można wszystko edytować.

Ale aby nie było za łatwo :)

Na domenie testowej wszystko działa poprawnie. Każdy język i każdy produkty można edytować nawet w języku polskim.

Obie domeny są na tym samym serwerze, obie mają identyczną konfiguracje.

Jakieś sugestie?

 

blad.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

a co mi to da skoro wersje językowe działają poprawnie? (każda wersja językowa ma swoją subdomenę) a dodatkowo produkt z wersji polskiej też działa ok

log będzie się tyczyć tylko produktów których nie można edytować. Jak nawet coś wyjdzie to mało to pomoże gdyż reszta produktów działa poprawnie...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Skoro wiesz lepiej.

Jeden z ostatnich problemów w podobnym stylu które udało się namierzyć i rozwiązać dzięki właśnie sprawdzeniu logów serwera których nie chcesz sprawdzić... Niektóre produkty nie chciały się zapisać bo miały problemy ze zdjęciami. Po poprawieniu ustawień w bazie dla tych produktów problem nie występuje. Problem powstał przy duplikowaniu produktów. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

hmm mam 5 języków + polski jako główny (główny sklep).

Wszystko było duplikowane bo każdy język ma te same produkty

Tylko w Polskim ten problem występuje (na domenie testowej wszystko jest ok)

Czego szukać?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...