Jump to content
  • 0

Problemy ze statusami produktów


archiv23

Question

Dzień dobry,

mam kilka problemów dotyczących wyświetlania różnych informacji przez Prestashop. Korzystam z wersji 1.7.7.0. Dodam jeszcze, że w moim sklepie kupujący mogą zamawiać produkty, których nie ma na stanie, gdyż są one na bieżąco produkowane, jednak mam pewne stany magazynowe, zawierające najpopularniejsze produkty, które mogą być zamówione od ręki.

Pierwszy problem jest taki, że gdy klient zamawia dany produkt, to w panelu sprzedającego w Zamówieniach pojawia się u góry informacja, że danego produktu nie ma już na stanie, jednak z tego co widzę, to działa to tak, że dany produkt jest fizycznie na magazynie, a nie będzie go dopiero po wysłaniu tego zamówienia. Chciałbym to zmienić, ale nie wiem gdzie znaleźć taką opcję.

Drugi problem dotyczy tej informacji, że danego produktu nie ma już na stanie, a mianowicie, wyświetla mi się to panelu sprzedawcy, ale nie wyświetla się w drukowanym zamówieniu. W jakim pliku znajdę opcję odpowiedzialną za ukrywanie tego komunikatu na wydruku?

Trzeci problem dotyczy tego, że gdy klient składa zamówienie w moim sklepie, to podczas jego finalizacji ma możliwość wpisania dodatkowej wiadomości dla sprzedawcy. Ja jako sprzedawca widzę tę wiadomość w panelu, jednak kupujący, kiedy wchodzi w szczegóły złożonego zamówienia widzi wszystkie informację, oprócz właśnie tej wiadomości, jaką wpisał przy składaniu zamówienia. W jaki sposób dopisać widoczność tej wiadomości dla każdego zamówienia w panelu klienta?

Ostatni problem, to kwestia sprawdzania ilości zamawianych produktów i jeśli któregoś nie ma na stanie, to wyświetlenia klientowi na etapie finalizacji zamówienia informacji w stylu: "Tego produktu nie ma aktualnie na stanie, czas realizacji może być przez to wydłużony"

Z góry dziękuję, za wszelką pomoc w temacie.

Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...