Jump to content
  • 0

Wszystkie kolory na karcie produktu


marcinp1984

Question

Witam serdecznie,

W preście 1.7 mam ustawione kombinacje -dany kolor + wszystkie rozmiary. Każdy kolor jest osobno. Czy można w jakiś sposób zrobić tak, aby po przejściu na kartę produkty widoczne były wszystkie kolory? Czyli tak jak to jest w przypadku kiedy są kombinacje wszystkich kolorów z rozmiarami.

Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Wtedy efekt jest zadowalający na karcie produktu. Już nawet zrobiłem sobie pięknie tak aby wyświetlały się zdjęcie przedmiotu zamiast koloru co też dużo poprawia. Jednak minusem jest lista produktów bo na niej widać tylko jeden kolor produktu a powinno być to rozbite na wszystkie kolory. Jak czegoś się prosto pod oczy nie wepchnie wtedy nikt tego nie zobaczy :) Tak wiec dobrze by było zrobić wszystkie kombinacje razem i na liście produktów (dla kategorii, nowych, w promocjach itd) rozbić to na kolory. Albo też kombinacja kolor + wymiary a na karcie produktu wyświetlić wszystkie dostępne kolory. Walczę z tym drugim wariantem ale nic nie wychodzi :( Próbuje wyświetlić wszystkie przedmioty o takiej samej referencji jednak ciągle mi pobiera tylko aktualny produkt

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wygląda to tak, że np Produkt A występuje w trzech kolorach - np. czerwony, zielony, żółty.  Kolor jest po prostu wariantem. W preście można ustawić to tak aby na liście produktów Produkt A wyświetlał się jako trzy osobne produkty (i właśnie tak bym chciał aby to wyglądało). Po przejściu do Produktu A - czerwony, widać jego kolor jw postaci czerwonej ikonki (aktualnie zdjęcia ale to mało ważne) -  chciałbym aby w tym miejscu widoczne były wszystkie trzy kolory Produktu A. Produkt A ma stały EAN13 bez względu na kolor, referencja zależna od koloru więc wcześniej było małe przekłamanie :)

Edited by marcinp1984 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jeśli chcesz żeby to działało automatycznie czyli samo przypisywało produkty po określonej informacji takiej jak np. EAN13 lub chociażby po częściowym numerze referencyjnym to pozostaje opcja tylko odpłatna w formie modułu, kwestia tylko określenia wyglądu tych miniaturek.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Też się tak zastanawiam bo akurat w przypadku produktów z tej hurtowni jest stały EAN, pytanie jak będzie w przypadku innej hurtowni. Bo dobrze jednak by było gdyby działało to zawsze nie ważne skąd będą importowane produkty. Jeśli chodzi o miniaturki, ma to być po prostu zdjęcie produktu zamiast ikonki koloru. To akurat ogarnąłem w przypadku standardowego rozwiązania jakie oferuje czysta presta.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja mam na myśli moduł który po instalacji sam będzie robił już takie przypisanie bez użycia standardowych elementów, czyli wyświetli produkty według określonego parametru np. po całym kodzie EAN lub po kodzie referencyjnym i wcale kod ean nie musi być pełny tak samo kod referencyjny można ustawić np. że pierwsze lub ostatnie X znaków będzie musiało pasować wtedy tylko w produktach uzupełniasz pole po którym ma się odbywać przypisanie. Darmowego rozwiązania raczej nie znajdziesz, chyba że chcesz ręcznie przypisywać każdy produkt do każdego produktu to modyfikując szablon jest to do zrobienia.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jaki byłby to koszt? Temat na pewno jest aktualny jednak nie koniecznie na już. Planuje w najbliższej przyszłości postawić jakiś sklep i aktualnie jestem na etapie zbierania wszystkich danych i szukania przyjaznych rozwiązań dla potencjalnego klienta :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...