Jump to content

predam modul na editovanie objednavok


Maria_M

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

mam na predaj jednu licenciu na modul EDITOVANIE Objednavok
pre PS v1.2 - 1.4
Cena 33eur, normalne stoji 89 eur
Funckie:
vid. http://www.youtube.com/embed/3ItsWbYwCQY


Maria_M, ak je modul komercny, nevztahuju sa na neho aj licencne podmienky? Nebyva ich sucastou, ze nesmies modul dalej predavat, lebo nie si jeho autorom? Okrem ineho ho predavas vyrazne pod cenu a z fora vidno, ze si dokonca ochotna ho predavat opakovane. Zblaznila si sa??? Co su toto za praktiky? Je pritom uplne nejdno, ze si modul kupila a nepouzivas ho, tak si sa rozhodla, ze ho opat spenazis. Nemas opravnenie robit taketo kroky a dokonca nie verejne.

Dokonca ho predavas aj na inych forach
http://webtrh.cz/129433-novy-prestashop-doporucuji?p=649932&viewfull=1#post649932


Presne ako pises modul je komercny. Mam dohodu s autorom [PL] ze mu ho mozem(po prelozeni) predavat na SK/CZ za min. cenu ktoru urcil on + co si navysim tak bude provizia pre mna. Ja so som si k tomu nic nenavysila, staci mi ze mne ho predal za nizsiu cenu. Dala som to ako bonus pre uzivatelov fora. Inac v module je zakomponovana ochrana-pri instalacii sa posle autorom do mailu link na eshop. Na zarabanie mam eshop ;)

PS: telefon na autora ti mozem poslat do PM
Link to comment
Share on other sites

Maria_M, mala si to napisat / alebo doplnit. Ten post naozaj vyznieva, ze predavas niekomu nieco za chrbtom, pretoze zdoraznujes, ze mas na predaj jednu licenciu, o doplnenej cestine/slovencine nie je ani zmienka. V tomto kontexte to vyznieva nedoveryhodne, pretoze autor nedokaze identifikovat, kolko modulov si predala. Kontrola zaslanim emailu modulom je naozaj smiesna a deaktivovatelna behom sekundy. A ked modul nebude fungovat, ten kto si ho od teba zakupi, zabezpecis mu technicku podporu a opravu? Nehnevaj sa, ale tvoja obhajoba vyznieva z tvojej strany ako vymysel.

Originalne predajne miesto modulu:
http://sklep.prestadesign.pl/en/prestashop-modules/25-prestashop-adding-orders-and-customers-module.html

PS: autor uz bol na tvoje praktiky upozorneny


O jednej licencii pisem preto lebo som chcela aby to bolo iba pre jeden eshop a nie aby si niekto kupil X licencii a potom to predaval. Podporu by samozrejme robil autor modulu. Aj mne musel ten modul odladit kedze nesiel tak ako mal lebo nepocital s takym formatom datumu a casu. Taktiez nie kazdy je ochotny platit do zahranicia koretne do PL (tu na fore je jeden prispevok kde niekto kupil nejaky modul alebo temu z prestashop.com a vobec sa mu nikto neozval ani nereaguje na maily) Ja uhradzam faktury do PL niekolkokrat do tyzdna.
Cakala som, ze bude mat zaujem tak max. 5ludi, ktorym pomozem a usetria. Ozval sa iba jeden ktory chcel nizsiu cenu ale mal smolu prepocet zloty/euro nepustil.
Ale asi mas pravdu bola to chyba ponuknut takuto vyhodu clenom fora. Takze tu vyhodu zrusim.
Kto ma zaujem o tento modul otestovany na SK lokalizacii Presty 1.3 a PS 1.4.1 moze ho mat za plnu cenu 55eur bez DPH.

PS: len tak na okraj, autorovi modulu som dokonca 22.4. 2011 poslala funkcny modul Ship2Pay pre PS 1.4.1 lebo ten co mal na stranke nefungoval
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...