Jump to content
  • 0

Prawidłowa instalacja bez błędu,a sklep nie działa...


mysticmario

Question

Witam,

Próbuje od kilku dni postawić sklep prestashop, juz opadam z sił, woocommerce działa perfekcyjnie, a ten ten... brak słów.

Wszystko  wykonane zgodnie z instrukcjami, od siebie dodałem uprawnienia wszystkim plikom na serwerze na 777 (inaczej wyskakiwal mi blad przy instalacji).

Mam baze danych, serwer, domene, uprawnienia administracyjne dostęp FTP, no po prostu wszystko, a strona jak nie działała tak nie działa. Zamiast wyslac mnie do index.html, chce go pobrac, a panel admina w ogole sie nie otwiera.

juz nie mam pomyslu co robic.

Proszę o pomoc z Państwa strony,w  sieci nigdzie nie znajduje podobnego problemu.

Jezeli jest ktos zianteresowany, moge nagrac caly proces instalacji z narracja, moze wtedy ktos wychwyci błąd

 

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
4 hours ago, endriu107 said:

Jeśli masz jakiś pseudohosting typu home, nazwa lub az to nawet sobie głowy nie zawracaj stawianiem presty to są hostingi pod małe proste stronki i wszystko co wymaga odrobine więcej jednocześnie wymaga bardzo dużo zachodu z usuwaniem problemów.

az oferuje nawet gotowy hosting z domena i prestashopem zainstalowanym, wiec raczej pod nim powinien działać... I nie tędy droga

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...