Jump to content

Problemy po aktywacji modułu lscache


ecomsol

Recommended Posts

Dzień dobry,

Pacjent na wersji Prestashop 1.7.5.2,

Co było wykonywane: na sklepie był wdrożony wcześniej moduł cache, który praktycznie nic nie cachował. Moduł został usunięty ze sklepu, przywrócone foldery cache na sklepie w ftp /cache oraz w /themes/_nazwaszablonu/cache, oczyszczony /var/cache

Na cache standardowy sklep pracuje poprawnie. Ale mamy wykupiony hosting stricte pod prestashop z litespeed.

Za radą hostingodawcy zainstalowałem i aktywowałem moduł lscache.

Efekt jest teraz taki, że część strony (belka górna) zaczyna mi się stylowo rozjeżdżać.

Porównałem sobie wygenerowany kod sklepu z włączonym i wyłączony lscache - nie znalazłem żadnych różnic.

Również porównałem CSS które się wyświetlają jak cache jest włączony i wyłączony i... nie ma różnić. Tak naprawdę nie ma mnie co nakierować, chociażby malutki błąd który mógłbym skorygować i który pozwoliłby na poprawne generowanie sklepu w przeglądarkach.

W ustawieniach sklepu włączałem i wyłączałem CCC, czyszczę przy każdych zmianach cache - efekt taki sam.

Być może ktoś z was spotkał się z takim problemem przy aktywacji lscache? A może jest inny moduł, który działa z litespeed. Sam lscache nie ma jakoś dużej ilości opcji, wykluczeń, itp, które mógłbym zastosować.

Proszę o pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...