Jump to content
  • 0

Potrzeba wsparcia szablonu, prędkość dodawania do koszyka


JohnnyJohnny

Question

Dzień dobry,

startujemy z nowym sklepem. Mamy wybrany nowy szablon sklepowy. Jesteśmy na 90% zdecydowani ale prędkość, że tak powiem dodawania produktów do koszyka nie jest satysfakcjonująca. Czy to jest wina presty czy wersji demo szablonu którą producent udostępnia do wglądu pod tym linkiem https://themes09.anvanto.com/super/themes/grain/pl/   od kliknięcia buttona do rzeczywistego dodania jest trochę długi. Tak mi się wydaje. Zastanawiam się tylko czy to wina tej wersji demo i jak zainstalujemy na naszym hostingu ssd to wszystko będzie ok?

Druga sprawa to wysłałem zapytanie do developerów w sprawie w/w szybkości. Nie dostałem od nich odpowiedzi przez miesiąc aż do teraz. Pytanie czy w sumie będzie mi ich wsparcie potrzebne. Sam potrafię grzebać w kodzie, mam na swoim koncie postawienie kilkunastu wordpressów ale pierwszy raz będę stawiał prestę. Czy w preście też można grzebać sobie w kodzie np. css żeby pozmieniać co jak ma się wyświetlać itp?

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Hmm mi ładuje się wolno ale ładuje się ok. 

Skoro nie są chętni do odpowiedzi nie wiem dlaczego chcesz kupić ten szablon... 

Co do samego szablonu to standard typu więcej "ficzerów"... w załączniku masz screen 2óch plików css. Ten górny to właśnie od tego szablonu, dolny to porównanie do realizacji w której wdraża się tylko kluczowe rozwiązania = bez zbędnego kodu. Jeżeli css jest już na wstępnie tak przeładowany to nie wróżę sukcesów i strach zaglądać do js. 

 

s1.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No tak ale właśnie chodzi o to czy to ładowanie to jest w granicach normy i czym to jest spowodowane. Czy ich demo hostingiem czy przeładowaniem kodu? Jak inaczej podejść do tego tematu wyboru szablonu? Aby wybrać szablon który będzie ok w działaniu? Pod względem prędkości i responsywności. No i też tego, żeby jako tako wyglądał. Bo to było główne założenie naszego wyboru co do tego szablonu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...