Jump to content
  • 0

Ciągłe przeładowywanie się listy modułów Presta 1.6.1.24


grayling

Question

Witam.

Po otwarciu listy modułów lista przeładowuje się w nieskończoność - nie ma możliwości wybrania ani kategorii wyświetlanych modułów, ani konkretnego modułu (domyślne ustawienie kategorii  to "Wszystkie").

PS_MODE_DEV włączone, nie pokazuje zupełnie nic. Nic nie pokazuje również konsola w przeglądarce. Kilka sklepów w identycznej konfiguracji, z tymi samymi modułami  działa bez zarzutu. Wyłączenie modułów "nie od Prestashop" nic nie daje - tylko to mogę zrobić, bo wyłączyć konkretnego modułu nie mogę (po przewinięciu w dół natychmiast następuje kolejne przeładowanie i cała lista leci do góry). Wyłączyłbym albo odinstalował jakiś podejrzany moduł, ale z powyższych powodów nie mogę.

Na pskrk.com znalazłem rozwiązanie, polegające na sztywnym ustawieniu domyślnej kategorii modułów na "Administracja" - nic nie daje. Oczywiście po modyfikacji AdminModulesController wymuszona kompilacja, wyczyszczenie cache smarty (nawet na chama, przez FTP), zresztą pamięć cache w sklepie jest w tej chwili wyłączona.

Co robić? Draństwo blokuje mi całą robotę. Czy ktoś już się z czymś takim spotkał?

Pozdrawiam,
Grayling

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Trafiony, zatopiony - strzał w dziesiątkę, endriu. Bardzo, bardzo dzięki.

Bałaganił moduł googleqrcodelite. Trochę niby dziwne, bo jest w najnowszej wersji (tak jak w paru innych sklepach), nie różni się choćby bajtem od tych zainstalowanych w innych miejscach. A jednak powoduje coś, czego nie powinien. Wykopanie go usuwa cały problem natychmiast. Przywrócenie - znowu przeładowywanie listy modułów bez końca.

Nikomu to się chyba nie przyda, więc bardzo proszę o zamknięcie.

Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam,
Grayling

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To, że świni któryś z modułów, jest tylko jednym z możliwych wytłumaczeń (tym bardziej, że panel admina jeszcze wczoraj śmigał aż miło, z tym samym zestawem modułów). Bardziej bym podejrzewał coś w silniku panelu - jakiś plik .js albo któryś z kontrolerów po stronie admina. Jak na razie posprawdzałem te najważniejsze - nie różnią się od wersji z czystej, instalacyjnej Presty.

Na wszelki wypadek wyłączyłem automatyczne sprawdzanie, czy dla któregoś z modułów dostępna jest aktualizacja (kiedyś miałem z tym podobny problem) - nic się nie zmieniło.

Zdaje się, że trzeba będzie postawić na Twój pomysł i po kolei lecieć z nazwami folderów modułów. Dzięki, dam znać, do czego uda mi się dokopać.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...