Jump to content

Problem z Specyficzną ceną...


krawcu86

Recommended Posts

Witam,

Ostatnio pojawił się u mnie na sklepie (korzystam z Prest 1.7.5 na niestandardowym szablonie)  problem z ustawieniem Specyficznej ceny na ten moment pomimo jej ustawienia na danym produkcie obojętnie czy z obniżką procentową czy kwotową cena się nie wyświetla i cały czas jest cena bazowa. Nie mam pojęcia co może być tego przyczyną szukałem w ustawieniach wyłączałem jakieś dodatkowe moduły jednak bezskutecznie. Za wszystkie wskazówki i pomoc dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Właśnie nie wiem ponieważ nie sprawdzałem tego bo nie było mi to potrzebne a dzisiaj tak z ciekawości chciałem sprawdzić czy to poorawnie działa i okazuje się, że nie. Dlatego teraz staram się znaleźć przyczynę tego błędu. Pojawił też mi się problem z ustawieniem flagi "Nowość" na produktach nie mogę zmienić tej wartość po wpisaniu nowej ile czasu produkt ma się widnieć jako nowy jakby jej nie zatwierdzał. 

Edited by krawcu86 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Szukając rozwiązania mojego problemu zauważyłem jeszcze jedną dziwną rzecz. Ustawiając cenę specyficzną na danym produkcie mam do wyboru wartość procentową i euro nie mam waluty PLN poniżej screen czy to może mieć wpływ na to, że nie wyświetla się specyficzna cena? I jak to zmodyfikować żeby pojawiła się tam waluta PLN? Za wszystkie wskazówki i pomoc z góry dziękuje.

1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wybór euro lub procent oznacza tyle że wybierasz rodzaj zniżki wyrażony kwotowo lub procentowo, euro masz jako podstawa waluta więc ona się wyświetla w tym polu a sam wybór waluty masz wyżej.

Odnośnie zniżek warto sprawdzić na domyślnym szablonie czy się wyświetlają.

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłem zniżki się nie wyświetlają na oryginalnym szablonie. A na moim szablonie na stronie demo szablonu wyświetlają się. Presta dodaje specyficzną cenę w adminie tylko ona nigdzie się nie pojawia myślałem, że mam uszkodzony szablon wtedy nie była by widoczna na froncie, ale po dodaniu do koszyka produktu musiała by być niższa. Jednak problem w tym, że ona wogóle się nie pojawia w koszyku od strony klienta cały czas jest cena bazowa pomimo ustawienia ceny specydicznej.

Edited by krawcu86 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...