Jump to content
  • 0

Stopka


Mariusz Soporowski

Question

Witam

Odpiąłem moduł odpowiadający za informacje o sklepie z uchwytu w stopce (nazwa sklepu, nip, regon, e-mail. etc). Chciałem dzięki temu utworzyć sobie więcej miejsca na kategorie linków.

W Link Widget utworzyłem 3 bloki menu z linkami. Problem jest taki, że te bloczki nie ustawiają się tak jakbym tego chciał. Próbowałem już zmieniać kolejność, położenie tych bloczków w różnych w DisplayFooter i za każdym razem dzieje się tak samo. W jaki sposób można temu zaradzić?

Patrząc w kodzie to wygląda to tak, że te bloczki wykorzystują tylko 50% szerokości całej stopki a reszta 50% to pozostałości (mocowanie) na moduł informacje o sklepie. 
Odpowiada za to classa o nazwie col-md-6. Dodawałem w pliku footer.tpl swojego diva z inna class'ą z innym rozmiarem ale i tak pojawiała się "col-md-6" nad moją nową dodaną class'ą.
Pewnie jest to przyczyną tego zachowania. W którym pliku z presty mogę tą class'ę zakomentować? Nie chcę zmieniać css bo pewnie gdzieś ta class'a jest jeszcze wykorzystywana.

 

Dzięki za pomoc

menu stopka.png

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
1 minute ago, endriu107 said:

W zakładce pozycje musisz odczepić moduł Link widget żeby się zwolniło miejsce.

Tylko, że ja tam tworze te kategorie z linków z cms'a. To przecież jeżeli odczepię ten moduł to i linki znikną, A ja chcę osiągnąć taki cel, że kategorie tych linków będzie jedna obok drugiej. Strefa klienta ma być obok po prawej przy Informacje o sklepie. Móc zmieniać dowolnie położenie tych bloczków z linkami. Utworzyć nowe ale kolejny ma znowu obok pojawiać się a nie poniżej jeżeli są w tym samym hook'u :D

 

link widget.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ok, już rozumiem o co pytasz, a więc jeśli moduł ogranicza szerokość do col-md-6 to masz możliwość utworzenia kolejnego bloku przypiętego do tego samego hooka, nie testowałem czy zadziała ale warto sprawdzić w innym wypadku pozostaje edycja pliku tpl modułu i nadanie tam szerokości col-md-12.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
2 minutes ago, endriu107 said:

Ok, już rozumiem o co pytasz, a więc jeśli moduł ogranicza szerokość do col-md-6 to masz możliwość utworzenia kolejnego bloku przypiętego do tego samego hooka, nie testowałem czy zadziała ale warto sprawdzić w innym wypadku pozostaje edycja pliku tpl modułu i nadanie tam szerokości col-md-12.

Przenosiłem te bloki do innych hook'ów np DisplayFooterBefore i After, tworzyłem większą ilość tych bloków i za każdym razem było tak samo jak w hook DisplayFooter.
Wszystkie te bloki z menu tak samo drukowały się tylko oczywiście w innym hooku

Link to comment
Share on other sites

  • 0
7 minutes ago, m.soporowski said:

Przenosiłem te bloki do innych hook'ów np DisplayFooterBefore i After, tworzyłem większą ilość tych bloków i za każdym razem było tak samo jak w hook DisplayFooter.
Wszystkie te bloki z menu tak samo drukowały się tylko oczywiście w innym hooku

 

Endriu107

Jak mam dwa bloki z linkami na dwóch różnych Hook'ach to jest w porządku. Problem jest jak jest więcej niż 3 bloki z linkami.

A w którym pliku mogę to zmienić? Gdzie jest zaszyta ta klasa col-md-6, bo jak ją edytuje na col-md-12 w przeglądarce i li na inne klasy to jest okej

Link to comment
Share on other sites

  • 0
2 minutes ago, m.soporowski said:

 

Endriu107

Jak mam dwa bloki z linkami na dwóch różnych Hook'ach to jest w porządku. Problem jest jak jest więcej niż 3 bloki z linkami.

A w którym pliku mogę to zmienić? Gdzie jest zaszyta ta klasa col-md-6, bo jak ją edytuje na col-md-12 w przeglądarce i li na inne klasy to jest okej

 

Ten plik?

modules/ps_linklist/views/templates/hook/linkblock.tpl

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...