Jump to content

Modul comentarii produs


Recommended Posts

  • 2 years later...

desi nu e foarte complicat, acest modul e ascuns printre modulele din BO si de fiecare data cand vrei sa vezi daca cineva a comentat la produse trebuie sa-l cauti.

 

se gaseste la Modules >> Product comments

 

pentru a activa postarile clientilor trebuie sa mergi la modul, Configure si de acolo activezi sau stergi comentariile nedorite.

 

in opinia mea, cea mai mare lipsa a acestui modul este faptul ca nu te anunta in niciun fel despre comentariile noi. s-a mai discutat aceasta problema si in alte topicuri si nimeni nu a gasit o solutie. ar fi buna o integrare cu modulul Mail alerts...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

am incercat si eu modulul de la yotpo, intr-adevar are multe facilitati si la inceput mi s-a parut super.

 

dupa citeva saptamani, am renuntat la el din mai multe motive cum ar fi:

 

- traducerea in limba romana lasa de dorit si nu poate fi corectata ca la orice modul din prestashop

- mai multe plangeri din partea clientilor, pt mesajele repetitive primite dupa efectuarea cumparaturilor, si cu intrebarea despre cum a ajuns adresa lor de email la acei Yotpo si ce vor ei....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Buna,

 

Google mi-a indexat pagina asta din modulul Comentariile produsului:

 

http://www.plantnatura.ro/module/productcomments/default

 

care cred ca ar trebui sa afiseze comentariile facute la produsele magazinului. Trebuie facuta vreo schimbare in codul modulului ca sa-mi apara comentariile pe pagina? Momentan pagina este goala, nu afiseaza decat blocurile clasice: stanga, dreapta, header cu meniu si footer.

La produse am deja 2 comentarii !

 

Cu bine,

Razvan

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...