Jump to content
  • 0

Losowo pojawiająca się biała strona w PA


wiktoriak

Question

Właściwie od początku instalacji PS 1.7 .6.7 przy przechodzeniu pomiędzy zakładkami pojawia się biała strona, nie zauważyłam reguły. Najczęściej zdarza się przy czyszczeniu pamięci podręcznej w zakładce "wydajność". Z racji, że staram się postawić nowy sklep, przy zauważeniu tego problemu, instalowałam od nowa już kilka razy - wciąż problem jest. Obecnie w sklepie już sporo rzeczy zrobiłam, regulaminy rodo, politykę prywatności, płatności, dostawcy itp więc nie chcę znów zaczynać od zera. Zależy mi na naprawieniu błędu. Po włączeniu debugowania pojawia się komunikat:

(1/1) FatalErrorException

Compile Error: ContainerSzxjubi\appDevDebugProjectContainer::load(): Failed opening required '/home/landbus/www/var/cache/dev/ContainerSzxjubi/getRouting_LoaderService.php' (include_path='/home/landbus/www/vendor/pear/pear_exception:/home/landbus/www/vendor/pear/console_getopt:/home/landbus/www/vendor/pear/pear-core-minimal/src:/home/landbus/www/vendor/pear/archive_tar:.:/usr/local/php7.2/lib/php')

in appDevDebugProjectContainer.php line 1724

Wie ktoś o co w tym chodzi? To jest ostatni błąd jaki mi się pojawił, po wyłączeniu i odinstalowaniu modułu "mainmenu". Wcześniej kombinowałam z zaczepami tego modułu i tak jakby biała strona pojawiała się częściej. Po odinstalowaniu problem z białą stroną nadal istnieje. Pomaga zazwyczaj odświeżenie strony. Ale np wczoraj nawet to nie pomogło. Dopiero po zmianie uprawnień w całym katalogu ze sklepem - wróciło do normy, tzn do losowego wyświetlania białej strony..

Sklep jest na serwerze OVH, PHP 7.2

Ustawiałam już prawa plików na 644 i folderów na 755 - nie pomogło

Zmieniałam PHP w zakresach 7.0. do 7.3 - nie pomagało

Na FO nie zauważyłam problemu.

Proszę o wskazówki, pomoc.

 

Edited by wiktoriak (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...