Jump to content

Presonalizacja/dostoswanie nie wyświetla się w zamówieniach


bartfall

Recommended Posts

Witam

Nie mogę znaleźne nigdzie rozwiązania mojego problemu. Mianowicie Prestshop 1.7.6.5 korzystam z tzn "dopasowania" standardowego w prescie. Czyli klient wpisuje własny tekst w ramce klika zapisz i dodaje do koszyka produkt. Mimo że mam zaznaczonego wymagany tekst to czasem po złożeniu zamówienia w back office nie wyświetla się tekst klienta mimo że produkt kupiony z obowiązkowym tekstem do personalizacji. Nie mogę namierzyć zależności dlaczego tak się dzieje, ale zazwyczaj przy zamówieniu kliku produktów pierwszy nie ma wpisanego tekstu. Sam próbowałem wielokrotnie w front office zamówić produkt bez podawania tekstu i się nie da.

Większość zamówieni jest poprawna z tekst, ale co jakiś czas się trafi "zonk" i trzeba kontaktować się z klientem.

Ktoś może przerabiał temat?

Z góry dziękuje za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Korzystam z szablon (jedynie chyba on może wpływać na tekst) zakupionego z oficjalnej strony presty, pozostałe moduły nie powinny mieć wpływu na tekst.

Lecz dodam że większość zamówieni normalnie działa są to nieliczne zamówienia z takim efektem, polskie znaki nie mają na to wpływu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...