Jump to content

PHP Fatal error przy wejsciu na strone/panel admina


nekk123

Recommended Posts

Dzień dobry,

zmieniłem dziś na swojej stronie plik custom.css (przez ftp, robiłem już to wielokrotnie) i po odswieżeniu strony zobaczyłem następtujący error:


Warning: require(/home/server864439/ftp/config/config.inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/server864439/ftp/index.php on line 27

Fatal error: require(): Failed opening required '/home/server864439/ftp/config/config.inc.php' (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/server864439/ftp/index.php on line 27

 

Proszę o pomoc

blad presta.png

Link to comment
Share on other sites

Hej,

 

wygląda to jakbyś miał usunięte pliki wskazane w komunikatach, lub serwer nie miał do nich uprawnień, sprawdź proszę. Może trzeba je przywrócić z kopii?

Zmiany w custom.css nie powinny mieć z tym nic wspólnego. Mimo to możesz wycofać zmiany i sprawdzić czy to pomogło.

Powodzenia

T.

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, T400 said:

Hej,

 

wygląda to jakbyś miał usunięte pliki wskazane w komunikatach, lub serwer nie miał do nich uprawnień, sprawdź proszę. Może trzeba je przywrócić z kopii?

Zmiany w custom.css nie powinny mieć z tym nic wspólnego. Mimo to możesz wycofać zmiany i sprawdzić czy to pomogło.

Powodzenia

T.

 

Wiem, z jakiegos powodu usunał mi sie caly folder config. Dziekuje za odpowiedz

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...