Jump to content
  • 0

Pomoc z funkcją "jeżeli"


Burnago

Question

Dzień dobry, niby prosta sprawa ale nie umiem sobie z tym poradzić.

Chcę dodać funkcję w pliku product-listgrid.tpl która będzie ustawiać obrazki produktów na półprzezroczyste jeżeli ich stan wynosi 0. Nie mogę do tego użyć {if $product.quantity<=0} ponieważ zdarzają się produkty importowane jako kombinacje i tylko w kombinacjach jest stan magazynowy a w ogólnym widoku produktu pokazuje się 0.

Chcę to zrobić w inny sposób.

Chciałbym aby zamiast {if $product.quantity<=0} napisać taką funkcję "jeżeli" która będzie sprawdzać czy produkt ma jakieś rozmiary. Produkty które nie maja rozmiarów są niedostępne i ich stan na pewno wynosi 0.

Czy mógłby ktoś pomóc?

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Przepraszam, poprzedniej wiadomości źle napisałem. Produkty przeważnie zawsze mają swoje rozmiary tylko ja mam w sklepie ustawione tak, że jeżeli stan kobinacji wynosi 0 to się ona nie wyświetla. W rezultacie w widoku niedostępnego (wyczerpanego) produktu na froncie produkt jest przedstawiony jak by nie miał rozmiarów.

 

Potrzebuje funkcji która sprawdzi stan magazynowy w wszystkich kombinacjach i jeżeli we wszystkich jest 0 (prawda) to wtedy produkt uznaje się jako niedostępny i można wprowadzić na przykład opacity 0.5 dla miniatury w list grid.

Edited by Burnago (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...