Jump to content

[Prestashop 1.7.6.4] Problem z email'em potwierdzenia zamówienia


DoLong

Recommended Posts

Witam,

Potrzebuje pomocy :( Grafika w mailu potwierdzenia zamówienia u mnie się rozwala. Pozycje produkty są wysunięte przed tabelą i dlatego cała tabela została skurczona pod spodem. Wydaje mi się, że to powstało jak edytowałem w międzynarodowy/tłumaczenia/tłum acznia e-maila/treść/classic. W order_conf zmieniłem błędny zapis "Zapłacono w sumie" na poprawny "suma do zapłacenia".  

image.png

image.png

order_conf.txt

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U nas też się to rozjechało lekko ale nie aż tak. To co edytujesz w *.txt wydaje mi się, ze nie ma znaczenia, nie wiem po co to jest. Musiałbyś wersję html przenieść sobie do edytora html i tam spróbuj to ogarnąć.

Są jakieś bugi w ogóle w tej Prescie, przez które te tłumaczenia nie wchodzą od razu albo nie sa widoczne od razu (tylko np. po przelogowaniu do backendu)

Link to comment
Share on other sites

On 6/4/2020 at 12:59 PM, przemke said:

U nas też się to rozjechało lekko ale nie aż tak. To co edytujesz w *.txt wydaje mi się, ze nie ma znaczenia, nie wiem po co to jest. Musiałbyś wersję html przenieść sobie do edytora html i tam spróbuj to ogarnąć.

Są jakieś bugi w ogóle w tej Prescie, przez które te tłumaczenia nie wchodzą od razu albo nie sa widoczne od razu (tylko np. po przelogowaniu do backendu)

Dzięki, spróbuję :)

Link to comment
Share on other sites

Najprawdopodobniej jeżeli robiłeś to przy fizicznej zmianie pliku tp przy zmianie tekstu gdzieś wywaliłeś jakiś tag ale sam zacznik < czy > i rozwala tabele. 

Jak robiłeś tłumaczeniami to niewykluczone, że jak w wersji 1.6 i wcześnie rozwala strukturę przesuwając zmienne {products} itp. 

Musisz przeglądnąć plik pod kątem błędów w okolicach przesunięcia tabeli, albo przywróć plik że standardu i jeszcze raz, uważając, zmień wpis 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...