Jump to content
  • 0

Szablon


Michałek

Question

Dzień dobry, mam pytanie. Mam stronę w języku polskim jako domyślną i angielskim. Skorzystałem z jednego z szablonów. W języku polskim wszystko wygląda ok, jest u góry obrazek, poniżej ikony w które mogę kliknąć. Gdy wchodzę na stronę angielską mam pasek nawigacyjny u góry, a poniżej w jednej linii wyświetla się osiem produktów. Czy ktoś mógłby wyjaśnić o co chodzi i jak to ewentualnie zmienić?

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Prawdopodobnie to co widzisz w treści widoku jednego języka nie jest zdefiniowane w innym języku więc musisz wejść w konfigurację sklepu lub modułu i przy danej treści/zdjęciu przełącznikiem wybrać drugi język i dodać treść lub zdjęcie ewentualnie całą konfigurację danego bloku dla danego języka. Jest to często stosowane w modułach np. slidera zdjęć gdzie graficy przygotowują grafiki z zintegrowanymi napisami, wtedy dla innego języka masz możliwość załadowania innego zdjęcia z poprawnymi napisami.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Znalazłem dzięki :) Ostatnie pytanie, obiecuje. Mam mod html content. I pod paskiem nawigacyjnym u góry mam dwa obrazki które przeskakują, coś jakby slider. Chciałbym zrezygnować z jednego slidera i zostawić po prostu obrazek. Tylko że jak wyłączam jeden obrazek to to dalej przeskakuje tylko jedno pole jest puste. Wiem że jest addon html slider, ale jest wyłączony.  Jak dokonuję edycji na żywo to pokazuje mi że ten element jest ustawiony dzięki html content. Ale nie wiem jak to zmienić/wyłączyć w tym modzie

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Sorry że dopiero teraz, ale nie zauważyłem że powiadomienie miałem na mailu. Moduł slide mam wyłączony a w html content mam dwa elementy (obrazek 1 i obrazek) i one są postawione w tym miejscu na stronie i przelatują po sobie. Tak jak widziałeś na stronie. Natomiast gdy wyłączę jeden element (w opcjach html content) to nadal te dwa obrazki lecą po sobie tylko zamiast wyłączonego pojawia mi się białe pole po prostu, albo znika też drugi (niby włączony) element

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...